bugün

Kulübü Futboldan sonra voleybolda da şampiyonluğu kaçırmış fanatik fenerli troll panpa. Boşver üzülme panpa.
Olsun panpa daha bunun curlingi falan var ahahah.
istisnasız her gün bu başlık altında eğlenecek bir şeyler bulanlar var. işiniz gücünüz yok mu olm rahat bırakın adamı. evd.
Bugün sevindirmediğimiz fanatik fenerli troll panpa. Oh olsun panpa.
Bugün beraberliğimizle dalga geçmemiş fanatik fenerli troll panpa.
Farklı taraflarda olsak da, donuz listemde olsa da bir renktir sözlük için neticede. Umarım iyisindir panpa.
Başlık altında ayar veriyoruz ama en başta insanız. Merak ettim. Lütfen iyi ol.

Edit: çaylakmış. Rahatladım.
olympiacosu desteklerken 19 mayıs günü hem yunanın yenilmesi hem fenerlilerin yenilmesi nasıl bir duygu la?
Olimpiacos'u desteklemek mi?

Bu şerefsizliktir. Ben yapmam şahsen. Ne olursa olsun.
görsel
Şuraya da yeni bir nadal rekoru bırakalım. Çok sevdiği cokosu 69 yaşındaki emekli raketi bile yakalayamıyor. Yazık ya.
Muhabbeti iyi olan kafa bir yazar.
Rakip takım taraftarları bile nickaltına gelip, fenerbahçe'nin kendilerine nasıl koyduğunu hatırlatıyor.
(bkz: cilve yapmak)
Üstteki maçta Tuncay'ın son saniye golüyle fenerbahçe kazanmıştı. Bjk'lilerin Tadı damaklarında kalmış herhalde.
Gelin bize bir daha koyun... Diyorlar. swh.
görsel
https://www.youtube.com/watch?v=l709qGIxgW8
jesus hayırlı olsun. seneye de şampiyon olamazsanız kulübü kapatın.
Beşiktaşlının biri gelmiş yendiğimiz maçtaki tek golünü atmış. Abber gelmiş masal diyarındaki 7-0'ı ve Avrupa'da farklı yenildiğimiz bir maçı atmış. Bizim 6-0'ın özeti var kanka, sen 7-0'ın videosunu atamadığın için onu izle.

Gina carano kardeşime selamlar bu arada.
görsel
Sabah rafadan yumurtayı hak etmiştir.
görsel
Ezik nadal kazanmış olsa da, djokovic'ten daha iyi değil.
görsel
Tamam.
reis transfer sezonunu açmış.
içimden bir sesin şampiyonluğu çok az farkla kaptıracaklarını söylediği fanatik fenerli troll panpa. bekleyip görelim.
görsel
görsel
görsel
görsel
https://www.youtube.com/w...?v=xhxkRpvGbSE&t=335s
Afedersin ama 14 oldu. 18 yılda.

görsel