bugün

Sopcast'te maç izlemenin adresi .
cüneyt arkın ın bir filminde, elinin kullanılamaz hale gelmesi üzerine demirci * * * den ellerine yaptırılmasını istediği nesne.
sifali bir bitkidir. ozellikle migreni olanlara suyunu kaynatip icmelerini tavsiye ederim. bir kac tutam cezveye koyup uzerine bir su bardagi su ekliyorsunuz. kaynamaya basladiktan sonra 12 dakika daha kaynatiyorsunuz. istege bagli soguk ya da sicak olarak iciyorsunuz. migren ataklarini belirgin bir sekilde azaltiyor. yanliz bu 12 dakika olayindan taviz vermeyin. ne 1 dakika eksik, ne 1 dakika fazla.
nickimle benzesen bitki yada mekan ismi.
şir-i pençe.
(#14961551) takip edilesi yazardır.
(#15005204)

görsel

Al Sana Kupa denilesi cahil galatasaray taraftarının tipik bir örneği.
emre kendisine bizzat ''pis zenci'' dese bu kadar alınmazdı. amma zoruna gitmiş sabah sabah her başlıkta emre borazanlığı yapıyor.

gs'lı olman durumu açıklıyor. uefa kupan da var di mi? devam devam aferin...
ırkçılık derken? tabi ya tabi ya... linç kültüründen de anlaşılacağı üzere tipik gs'lı...

http://www.youtube.com/watch?v=bbY2cLbEl7A
bize ne lan sizin melo'nuzdan riera'nızdan... sen videoya açılık getirecek misin getirmeyecek misin?

getireceksen yaz, yoksa hakikaten emre olayı seni aşar o videodan sonra cıkıp emre ırkcı dersen çarpılırsın çarpılır...
her ne kadar 6s'li Olsada Severim Keratayı. Rhein Gitme Üstüne Fazla Benim için Bir Torpil Yap.
(bkz: minik kedi)
(#15208009) entrysi ile güldürmüş yazar. bize ayı sevdiğini anlatmaya çalışıyor *
beşiktaşla dalga geçmeye çalışırken beşiktaşlıların kendilerine yaptığı tezehüratı kullanan ezik kişilik.

kendisi bana bi beste sordu az önce yazıvereyim.

sen varya sen şikenin kralı teşviğin babası
sen varya sen götüne girsin uefa kupasırengi bozuk nereden gelmiş sarı kırmızısı
beyoğlu yosması.
gerçek galatasaraylıdır, içtendir, yalansızdır, sevecendir, insandır, candır.
ezberi kötü yazar. Bi öğrenemedi. Son kez yazıyorum bak.

Hem federasyon hem de hakemler
parayla kupa alan ezikler
yüzsüzsünüz siz utanmazsınız
bunların hepsi Tam şereFsizler.

Birde yalancıdır Kendisi. Tamam kabul tribünden bir kişi maymun taklidi yapmış Ama bu palavracı, katile abi diyen kişi ebouenin ırkına küfredildi diyor. Biz de kulağına... Deyip geçiyoruz.
(#15233783) hep söylemişimdir; futbolda holiganizm, insanların beyinlerini çalıştırmasına engel oluyor diye.
(#15234352)

(bkz: şike iddiasını ispat edemeyen müfteridir alçaktır)

yok öyle şirret mahalle karıları gibi günahı söyleyenlerin boynuna deyip aradan sıyrılmak.
#15234352 çok üzülüyorum bu çocuk için... lan ben sana emre ile uğraşma demedim mi? *
insan kişiliklerini futbol müsabakasına göre değerlendiren arkadaş. sakin ol evlat. bunun bir para mücadelesi olduğunu unutma. şimdi senin göklere çıkardığın futbolcular herhangi bir maddi problemde gemiyi ilk terkedecek adamlardır. uefa ya biz paramızı alamıyoruz diye şikayete gidecek adamlardır. aynı şey diğer takımlar içinde geçerli. hatta beşiktaş o problemle boğuşuyor zaten ernst quaresma nihat vs.. onun için milyon dolarlar kazanan adamların askeri olmana, diğer tarafı da düşman bellemene gerek yok.
Meme, rahim, lenfbezi ve prostat kanserlerine karşı faydası bulunduğu söylenen bitkidir.
aklınca makara yapan gençoğlan. Şikeci takımın yüzsüz taraftarı. Çocuk. Nickaltımdan defolsun diye uğraşmak istemiyorum Ama kaşınıyor.
artık silik olmuş dokuzuncu nesil yazar. üzüldüm şimdi. kendisiyle daha doğru düzgün tanışamadan malum maç öncesi öm yoluyla fena kapışmıştık. belki bir yanlış anlama olayıydı belki değildi. neyse geçmiş olsun. umarım sözlüğe tekrardan başlar ve etrafına daha hassas davranır.
galatasaray store yerine kullanılması gereken mağaza ismi.
store ne amk? türkçe konuşun lan!