bugün

aslan burcu penceresinden diğer burç insanları hakkındaki gözlemlerdir.

Koç : iyi geçinilebilir, hırslı olmasına nazaran,hırsı bastırılabilir.
Boğa : nefret edilen burçların başında gelir, diğer aslanlarla işbirliği yapılarak üstesinden gelinebilir.
ikizler : bunların kızları tam krallara layık olur.
Yengeç : en kolay keklenilebilen burçtur bu, kolay yoldan çıkarılırlar.
Aslan : hem cins olan burç, kavgadan ziyade işbirliğine gidilmelidir , hatunları çok ateşli sevişir ayrıca.
Başak : bir karış havada aklı olan kişilerdir, kale bile almamak lazım.
Terazi : kendi halindedir, selam vermeye bile değmez.
Akrep : sürekli hırslandırılarak, yabancı bir ortama çekilip, kapana düşürülmesi suretiyle, işi bitirilebilecek olan burç. kadınları seksidir ama bize gelmez.
Yay : flört edilesi kızlar bulunur bu burçta, ama ilşkiler genellikle 2 günü aşmaz.
Oğlak : zengin, paralı - yönetici olurlari bu haliyle şirkette değerlendirilebilir.
Kova : en ukala gelen burç, 2 metre yanına bile yaklaştırma.
Balık : aramızda su bile sızmayan burçtur, iyi dert ortagıdır , aynı zamanda.
koç: iyi sevişir, kafadır, piçtir
boğa: inatçıdır, gereksiz yere kasar, relax insanlar değiilerdir.
ikizler: eğlenceli tiplerdir
yengeç: duygusal salaklar, aslan sevmez duygusalı
aslan: diğer burçlara yorum yaptığım için kendi burcuma da yorum yapıp kendimi onlarla bir tutamam.*
başak: gördün mü kaç, ruh hastası denilecek şiddette temizlik hastası
terazi: kendi hayatını yaşaması çok etkileyicidir, aşık olabiliriz, ama o da geçer
akrep: fikrim yok
yay: aslan yalakasıdır. erkeği de dişisi de
oğlak: ezik
kova: tam anlamıyla ruh hastası, ama tutulabiliriz dikkatli olmak lazım
balık: ölsün bence bu kadar dandik burç olmaz *
koç:komik
boğa:çok hırslı,anlaşılması zor
ikizler:sinirli,ani karar alabilen
yengeç:anaç
aslan:lider
başak:çok duygusal
terazi:dengesiz
akrep:cimri,sinsi
oğlak:kendini beğenmiş
kova:ukala
balık:ağlak***
şimdiiii aslan burcu kadını olarak gözlemlerimi yazacağım;

koç: kadını en iyi arkadaştır, eğlenceli ve aynı zamanda akılldır. erkeği, iyi sevgili olunur, ilişki iniş ve çıkışlarla dolu olsa da tutku asla kaybolmaz her iki tarafta da.

boğa: kadını hakkında bi fikrim yok ama iyidir heralde. erkeği, uzak durulması gereken insanların başında geliyor, inanılmaz derece kıskanç sevgilisine hayatı zindan eden bi yapısı var kendisi de bunu inkar etmez zaten. sevgisinden korkuyorum.

ikizler: kadını da erkeği de inanılmaz esprili, neşeli ve akıllıdır. iyi ki varlar seviyorum onları.

yengeç: kadını iç dünyasını dışarıya yansıtmaz fedakardır sevdiklerine karşı. erkeği, ne istediğini bilmeyen kararsız dümbeleğin tekidir.

aslan: bunlar için kral ve kraliçe demekten başka ne yapabilirim a dostlar. *

başak: kadını tam bi gıcıktır (kötü niyetle demiyorum) titiz ama dağınıktır aynı zamanda, çok mükemmelliyetçi ve memnuniyetsiz bi yapıları vardır. tuvalete sıçmaya giderken bile her şey mükemmel olmalıdır. çok iyi dost olurlar o tartışılmaz. erkeği, çok düzdür, daldan dala atlar, uğraşılmaz.

terazi: kadını genelde iyimserdir. dengeli ve zaman zaman duygusal oldukları gözlemlernmiştir. erkeği, kendini çok beğenmiş bi terazi erkeği tanımıştım ama o bi istisna da olabilir.

akrep: kadını akıllıdır. iyi arkadaş olunabilir bilemiyorum tam. erkeği, sinsidir.

yay: kadını çok iyi dost olur, eğlenmeyi sever, mantıklı yaklaşır hayata. erkeği, dünyada en az bulunan erkek grubu diyollaa göremedik ki o yüzden *

oğlak: kadını, iç dünyası çok karışıktır. sevdiği zaman duygularının esiri olur. erkeği, özgürlüğüne düşkün bi tiptir. ilişki yaşanmaz.

kova: kadını hakkında pek bilgim yok. kötü olsalar bilirdim. erkeği, hayalperest oluyolar bence. sevdiği zaman tam seviyo ama kılıbık olmasa iyiydi.

balık: kadını pasifliğini örtmeye çalıştıkça kendini rezil ediyo. bizzat şahit olmuşluğum var. erkeği kadına nazaran daha akıllı, pek kimseye hayır diyemese de genelde kendini kabul ettirir. kimseyi kırmak istemese bile uygun ortam ve şartlar oluştuğunda gayet düzgün ve akıllı insanlar olduklarını düşünmüşümdür.

ve tabii ki bunlar benim gözümden burç manzaraları olduğu için diyorum ki; tenzih üzerine alınmayan herkes içindir.bitti.
aslan burcu dışındaki bütün burçlar aslan burçlarına göre tırttır.