bugün

süper ajan k9 izleyip beğeneni k9 köpekleri kovalasın bu kadar iğrenç bir film olamaz. filmi çekenler sırf didem erol adındaki karıyı ellemek için çekmiş amk.*
semum.
mutlaka izlemeyiniz.
gelecekten bir gün
bu gece istanbuldan antalyaya gelirken filmlerin arasında bu vardı ve şunu diyorum ki otobüste tek film bu olsa bile izlemeyin.
mehmet ali erbil'in oynadığı bütün filmler.
3 boyutlu piranha.
(bkz: fetih 1453)
2012
knowing
the day after tomorrow

Ve benzeri bilumum uyduruk, sırf CGI'ya dayalı, Afro-Amerikan/ Hıristiyanlık propagandası yapan, dev bütçeli Hollywood yapımı "dünyanın sonu" filmleri.
my sassy girl holiwood versiyonu bi senaryonun ağzına anca bu kadar sıçılabilir.
(bkz: parçala behçet)
sığınak diye bir film. böyle dandik bir şeyi çinliler bile üretemez. o derece.
önermediğim filmdir. hatta o kadar önermiyorum ki öyle bir film yok bile. o yüzden gitmeyin.*
önerilmeyecek filmler kategorisine konusuyla ve şiddetiyle giren bir başka film için (bkz: srpski film)
mahşerin dört atlısı. bakın uyarıyorum.
Benjamin Button'un Tuhaf Hikâyesi. övülmesine rağmen hiç beğenmediğim filmdir. tamamını bile izlemedim yarısında bıraktım.
(bkz: kanımdaki barut) bunu aman diyim ne merak edin ne izleyin.
(bkz: banyo)
çok fazla film var. şunu asla unutmayalım ki kötü film sayısı iyi film sayısından daha çok. sıkı bir sinefil olarak söylüyorum bunu. hangi birini söyleyeceğimi bilemiyorum ama bir kısmını paylaşayım:

salgın
yumurtalar
mumya firarda
balans ve manevra
romantik
dabbe
büyü
vampirler
korku bayramı.
(bkz: srpski film) *
(bkz: mothers day)

şimdi bana iki saatimi geri verseleeeerr..
bütün türk korku filmleri. birkaç tane hariç bütün türk komedi filmleri.
adının sonu dehşetle biten tüm filmler.
Havada dehşet, karada dehşet, uçakta dehşet, yarakta dehşet, kürekte dehşet, ...
bu son olsun.

geçende tv de denk geldi izledim, izlemez olaydım.
Primal (2010 yapımı olan)

bide yıllar önce izlemiğştim tv de, el toritonun laneti gibi ismi olan bi film vardı. bildiğin taksimde satılan korkunçlu maskelerden takan biri önüne geleni bıçaklıyodu. o da önerilmeyecek filmler arasında.