bugün

onur.

Haysiyet.

şeref.
Onur
Haysiyet
Şeref.
yaşama sevincinizi ve yarınlara dair umutlarınızı asla kaybetmeyin sevgili sözlük. ben bunları kaybettim ve gerçekten pişmanım. anladım ki insanlar umutlarını yitirince ölüyor.
(bkz: bir umuttur yaşamak)
güzel ahlaktır. kaybettiğinde bir daha geri koyamazsın. çirkinleşmeden yaşayabilmek sanki önemli olan. insan kalabilmek gerisi teferruat. parası pulu aşkı meşki her şeyi tekrar tekrar elde edersin ama ahlakını kaybetmişsen bir daha dönmez geri..
iman.
ahlak.
eşine olan sevgin-ilgin.
e devlet şifresi
(bkz: )güven,sadakat
kesinlikle, (bkz: güven).

edit: başlık başıma.
merhamet, merhamet, merhamet.

merhameti olmayan insan her boku yer.
edeptir.
Üzgünüm ama bunu birisinin size söylemesi gerekir. Her şey bir zaman bir yerde kaybedilmelidir. Vakti dolan yaprağı dalında tutamazsınız. Romantik olurdu biliyorum oturup buna edebî şeyler de yazarız ama yine de artık oraya aidiyeti olduğunu söyleyemeyiz. En çok kaybetmekten korktuğum görme yetim ama ileride bir yerlerde gözlerimi kaybedeceğimi biliyorum ve sonsuz karanlık beni bekliyor olacak. Belki bu karanlık da benim içindir. Neyse ben bunun da romantizmini yaparım nasılsa.
sizi gerçekten seven birinin güveni.
Yaşama sevinci, Gurur, onur, haysiyet.
Birkaç güzel gerçek dost.Gerisini onlar zaten halleder.
-Onur
-Gurur
-Edep
-Sevgi
-SAYGI

Bunlar için yaşayalım.
Ve işler ters gitse de, kötü Şeyler yaşamış, yaşıyor veya yaşayacak olsak bile yüzümüzdeki gülümsemeyi asla kaybetmeyelim.
güncel Önemli Başlıklar