Askerlikten neden kaçtığı merak edilen faşist Türktür. Ulan madem ülkeni seviyorsun git korkmadan askerliğini yap. Klavyeden zor olmuyor mu vatan kurtarmak swh
kasım'da gidiyorum. kib aeo.
aynı zamanda askere gitmeyip baba parasıyla caka satan tiplerdir.
klavyesi aracılığıyla vatanı kurtarıyordur ve bunu diğer milletlere küfür, hakaret ederek yapıyordur.

her yere lazım bu minik klavye kurtçuklarından. sıkıldığınız zaman klavyeyi ters çevirip salladığınızda dökülürler. öyle de tavizsizler yani.
yoktur. çünkü askerlik zorunludur. komünik dallamalar da sike sike gidecek.

askeri okul mülakatlarından 2 kere elenmiş biri olarak söyülüyorum. gözlük sıkıntı.
Varsa böylesi ötede bayılsın bir zahmet.

Şahsım mavi bereyi gururla taşıyan bir jandarma komando olarak yine çağrılsa yine gideceği için humanist ibnelerin hedef sahasına girmemenin dayanılmaz hazzını yaşamaktadır.

Varsa şekliniz dağ komandoya da bekleriz.
YAKALANDIK AQ.
ÇALIŞIYOM BEN YAA!*
komünistlerin her zamanki saçma düşüncelerinden biri daha. vatan haini oldukları ve askere giderken bin bir kez sövmeleri yetmezmiş gibi vatan uğruna şehit olan vatansever türk gençlerini suçladıkları itham.
Astsubaylıkda bana duz taban deyip asker olamaz denilen bi kişi olarak, askere gitmemek icin rapor alacagım.
Neden gitmediği merak edilen Türkodur. (bkz: neden acaba)
Sırf kendisine saygı duymadığımdan ona uyuz olan bir komutan tarafından "eğitim zayiatı" olarak katledilmek istemediğinden olabilir. Ya da uğruna savaşılacak bir millet bulamamıştır. Hiç değilse militarist değildir. En kötü sisteme karşıdır. Savaşmaz sevişir. Sevişmeyen savaşır zaten.