bugün

askerlikte karşılaşılan iğrençlikler/#7028715 vakasındaki elemanın sorununa çözüm olabilir.
yeni akitten sonrasını okumadım.

tanım: asparagas haber.
uzaylılar gelip silahı incelemiş deyollaa.
allah razı olsun ahpartiden.
bi de artık istediğim eczaneden ilacımı alabiliyorum, o çok büyük kolaylık yav.
Aselsan: biz öyle bir bilgiye ulaşmadık.
biz dalga geçerken %50 inanıyor. "O kadar salak olamazlar diyenler" var sanırım. Tamam o zaman şöyle; %25 inanıyor, %10 acaba diyor, %10 inanmıyor ama ne yapayım diyor, %5 kıs kıs gülüyor.
Güleriz ağlanacak halimize biz.
durduruyorsa tamam da, durduramıyorsa sıkıntı büyük demektir.
" erkek gurur duydum dikkat ettiysen " dedirtir.
Hepi topu 5km maksimum menzili olan silahla atom bombası durdurmak evet evet kesin bilgi yayalım.
(bkz: denedin mi lan)
görsel
Konuşarak durduruyor olabilir. Olamaz mı yani.
Eyyy atom bombası, sen kimsin yeeaa.
polat alemdar elinde atom bombasıyla koşarken pekala izliyordunuz ama.

memleketin delisi bitmez amk!
durdurma demiyorum hobi olarak yine durdur.
krdş ya adamlarda taramalı atom bonbası varsa diye sordurtmuştur.
Maşallah Allah başarılarını daim etsin. Lakin bir de canlı bomba durdurabilen bir yöntem bulabilsek keşke.
salak yeni akitin, zaytung haberlerini golgede birakacak haberlerinden biri daha.
allahın izniyle bu millet atom bımbasının da önüne yatıp durdurmasını bilirdi. aselsan boşuna zaman harcamış keşke suyla çalışan şadırvan projesine el atsalarmış.
At bakalım atom bombasını at at, yok öyle atma öyle değil.

https://youtu.be/9jFakG5Xb2k
(bkz: yok oğlum öyle birşey)
(bkz: erke dönergeci)
görsel
görsel
kafası şimdi geldi.
Haberin ciddiyetine, buradaki troll ve alaycı yorumlara bakmadan bir şey söylemek istiyorum. Daha doğrusu beni düşündüren mesele şu. Bu silahın imha yöntemi nasıl? Yani bir atom bombası nasıl etkisiz hale getirilebilir? Tamam bir savaş uçağı olur. Vurursun en fazla 5 km daha uçar sonra düşer, yanar kül olur. Bir atom bombası hasarsız, zahiyatsız, kayıpsız imha edilebilir mi? Mavi kablo değil ki keselim de devre dışı bırakalım. imha edelim derken mazallah patlamasın bu meret.