bugün

özellikle kendinden küçük kızlarla onların tecrübesizliğinin etkileyiciliğiyle bunu yapmak dünyanın en zevkli işidir. hem yaşlarının küçük olması ki küçük derken 21, 22 yaşdan bahsediyorum ben 28 im, her neyse onlar daha bir korkuyorlar ve panik esnasında farkında olmadan daha ateşli oluyorlar. sonra eve girene kadar çıldırrrr.

yine de fazla basit ve sıradan bir fantazi.
robbie williams gelir aklıma.yıllar önce reha muhtarın zamanında haber olmuştu.bir türk model (ismini hatırlayamadım)asansörde robbie williamsla öpüşürken yakalanmıştı.hatta kapılar açıldığında robbie yarı çıplak hale gelmiş bile.reha muhtarın habere yorumu hiç unutmam şöyleydi:kızım biz seni oralara asansörlerde öpüşesin diyemi gönderdik.
yaşanması gereken fantezi.
şu ecnebi filmlerin hayatımıza soktuğu fantazi türlerinden biridir.
ölmeden yapılacak 100 şey arasında gösterilmelidir kanımca.
lan yıllardır axe kullandım gelir de biri öper diye. ama yok arkadaş kimse öpücük manyağı yapmıyor beni! çok mu çirkinim ne!
neyse efendim yalan yani asansörde öpüşmek, otobüste sıkıştırılmak, gökten kızların düşmesi falan... senelerce boşuna para yatırmayın lan!
bir göz hep katlarda oluyor. yakalanma hissiyatının verdiği acelecilik ve heyecan insanda normal öpüşme anından daha fazla bir mutluluk veriyor. ama hiç bir zaman yağmur altında bir otobüs durağında öpüşmenin verdiği hazzı veremez *
(bkz: geriye kaldı 99)
(bkz: iranlı bakanın asansörde öpüşürken yakalanması)
buyuk bir fantazidir. Hic gerceklestirmedigim fantazidir sevgilime burda olmaz asansorde opusuruz mu deseydim? Hakkinda hic bir kisa film izleyemedim her halde mekan dar kistli butceyle duzgun kayit alinamaz diye cekmediler.
itiraf ediyorum, heyecanlı olurdu. gerçekten hoşlandığım biriyle yaşamak güzel olurdu. *
eve girerken ve evden çıkarken yapılacak harekettir.
eskiden istediğim bir şeydir ama bu minik fantezim asansörde yiyişen dayıları görene kadardı. unutmak istiyorum sözlük o saniyeleri.
(bkz: asansörde öpüşen dayılar)
bunun birde dayılı versiyonu vardır. * *
Deneyeceğim bir olaydır...
o kadar şaşalı bir şey değildir.
nedense aklıma asansörde öpüşen dayıları getiren başlık. midem kalktı.
en son havaalanı asansöründe yaptığım eylem.
umarım bir gün meşhur olunca ifşa edilmem.
christian grey yapınca daha hoş olan, insanın içini okşayan, "mmmhh" dedirten olay.
Çok klişe ve biraz da ergence gelen aktivite.

Yani o nasıl bir yokluktur ki... Neyse ya bananeyse.
Grinin elli tonuz izlemiş ergen fantezisidir. Kameralara yakalanmasa baari.
kızların naza gelmemesi gereken fantezidir. yani diyelim 12. kata çıkacaz ve 1. katta asansöre bindik. he işte 3. kata geçmeden öpüşülmelidir. geçen bindim bina 16 katlı... 14. kata çıkana kadar kızı zor ikna ettim tam öpcem zıng kapı açıldı. senin ben nazını sikim. koşarak indim merdivenlerden. nereye dedi. ebeni ziyarete gidiyorum dedim. kızlar ders almalı bundan evet.
ikinci deniyişim ve muhteşem birşey. Deneyin bence.
kapı kapandığı an başlayan doyumsuzluk ve yersizliktir.
beyoğlu fitaş cinemaximum'un asansöründe yaptığım eylem. ev bulamadığımızdan ne kadar tenha yer var istanbul'da dolanmıştık o gün fakbadimle.
Heyecan arıyorsanız Uludağ Üniversitesi kütüphanesinin ışığı bozuk olduğundan karanlık olan asansöründe öpüşebilirsiniz hatta daha heyecanlı olması adına birlikte asansör yolculuğu yaptığınız kişiyi öpebilirsiniz fakat kapılar açıldığında etraf aydınlanıyor, benden söylemesi.