bugün

Bu asansörün olayı nedir?

Mr. Grey
(bkz: asansörde yiyişen dayılar)
Ya şu asansöre giriyim de yapalım demedim hiç ama adansöre bindiysek ve kamera yoksa hiç dayanamam.
hemen hemen çıktığım tüm kızlarla yaptığım eylemdir. aslında o an oluyor yani bilerek kimse asansöre gidelim de öpüşelim demez.
Aman ne büyük marifet.
çok güzel eylemdir kendisi. asansör durup kata gelinse bile devam ettim, edilmelidir.
Heyecan arıyorsanız Uludağ Üniversitesi kütüphanesinin ışığı bozuk olduğundan karanlık olan asansöründe öpüşebilirsiniz hatta daha heyecanlı olması adına birlikte asansör yolculuğu yaptığınız kişiyi öpebilirsiniz fakat kapılar açıldığında etraf aydınlanıyor, benden söylemesi.
beyoğlu fitaş cinemaximum'un asansöründe yaptığım eylem. ev bulamadığımızdan ne kadar tenha yer var istanbul'da dolanmıştık o gün fakbadimle.
kapı kapandığı an başlayan doyumsuzluk ve yersizliktir.
ikinci deniyişim ve muhteşem birşey. Deneyin bence.
kızların naza gelmemesi gereken fantezidir. yani diyelim 12. kata çıkacaz ve 1. katta asansöre bindik. he işte 3. kata geçmeden öpüşülmelidir. geçen bindim bina 16 katlı... 14. kata çıkana kadar kızı zor ikna ettim tam öpcem zıng kapı açıldı. senin ben nazını sikim. koşarak indim merdivenlerden. nereye dedi. ebeni ziyarete gidiyorum dedim. kızlar ders almalı bundan evet.
Grinin elli tonuz izlemiş ergen fantezisidir. Kameralara yakalanmasa baari.
Çok klişe ve biraz da ergence gelen aktivite.

Yani o nasıl bir yokluktur ki... Neyse ya bananeyse.
christian grey yapınca daha hoş olan, insanın içini okşayan, "mmmhh" dedirten olay.
en son havaalanı asansöründe yaptığım eylem.
umarım bir gün meşhur olunca ifşa edilmem.
nedense aklıma asansörde öpüşen dayıları getiren başlık. midem kalktı.
o kadar şaşalı bir şey değildir.
Deneyeceğim bir olaydır...
bunun birde dayılı versiyonu vardır. * *
(bkz: asansörde öpüşen dayılar)
eskiden istediğim bir şeydir ama bu minik fantezim asansörde yiyişen dayıları görene kadardı. unutmak istiyorum sözlük o saniyeleri.
eve girerken ve evden çıkarken yapılacak harekettir.
itiraf ediyorum, heyecanlı olurdu. gerçekten hoşlandığım biriyle yaşamak güzel olurdu. *
buyuk bir fantazidir. Hic gerceklestirmedigim fantazidir sevgilime burda olmaz asansorde opusuruz mu deseydim? Hakkinda hic bir kisa film izleyemedim her halde mekan dar kistli butceyle duzgun kayit alinamaz diye cekmediler.
(bkz: iranlı bakanın asansörde öpüşürken yakalanması)