bugün

Ülkede yaklaşık 4 milyon suriyeli varken, Istanbul da Doğan her iki bebekten biri suriyeliyse üstüne üstlük musul operasyonuyla en az 1 milyon arap daha kapıdaysa bune kardeşim yetti be!

Yazık değil mi bize kendi ülkemizde gavur olduk? Haksızlığa bile ses çıkaramaz olduk, ülkenin yarısı aşağıdaki görseldeki gibi oldukça olan bizim gibi iyi insanlara oluyor.

Her şey, Hayattaki tek amacı "başkasına karışmak" olan şu güruh yüzünden oluyor.

görsel

ZORUNLU EDIT:
ülkenin kocaman bir sirk alanı hala gelmesi,

1)30 senedir bitmeyen terör olayları,

2)terörden önce ve halen devam eden sağ-sol olayları

3)devletin icine sızan feto v.b yapılanmalar ve buna yıllarca izin veren (bkz: ak parti)hükümeti.

4) çarpık yapılaşma, düzensiz kentleşme yeşil alanlarin imara açılması

5)kentin yapısını bozan yapilar (istanbuldaku gokdelenler, gercek olamayacak kadar saçma ama yapilan restorasyonlar (bkz: aspendos antik tiyatrosu na mutfak mermeri döşemek)

6)türk lirasinin tüm para birimleri karsisinda değer kaybetmesi. buna bağlı olarak alim gücümüzün düşmesi

7)fed'in gelismemis ulkelerde kendini toparlayabilmesi icin faizi ve dolar kurunu arttirmadigi yillarda " (bkz: sanayi) (bkz: bilim) (bkz: tarım)"ye yeterince destek vermemek , onun yerine heryere "biz gelişiyoruz adi altinda beton dökmek, insanlari hapsetmek.

8)issizlik oranın gösterilenden daha fazla olması,mesai saatleri dahilinde bile herkesin dışarida olmasi

9)insanlardaki tahammulsuzluk, sabirsizlik, toplumdaki siddet olaylari, siyasilerin birbirlerine olan üslubu

10)hergun haberlerde terör olaylari yüzünden askerimizin polisimizin sehit haberleri, cinayet haberleri, tecavuz haberleri gibi korkunc olaylar.

11) turkiyede tami tamina 4 milyon suriyeli olmasi, ve bu araplarin kontrolsuz bir sekilde uremesi, her yerde dilenmesi, (bkz: istanbulda doğan iki bebekten biri suriyeli) olmasi

12)suriyelilerin %90inin kamp disinda bizim sehirlerimizde olmasi, musul savasi yuzunden 1 milyon daha arabin yolda olmasi,

ve şaka maka ama bu suriyelilerin en çok 5-6 seneye kadar bir kısmınin turk vatandasligina gececek olmasini suanki (bkz: ak parti) hukumetinin destekliyor oluşu cidden berbat bir durum...
türkiye" nin bir orta doğu ülkesi yapılmaya çalışılması... sıktı artık cidden.
recep taayip ertdoğan ve akp yalakaları mahvediyorlar her türlü güzelliği iyiliği.
sözlükteki troller.
görsel
görsel
bitmeyen yüksek lisans tezi. canıma yetti vallahi. bir köşede çıldırıp ağzımdan köpükler saçacağım diye korkuyorum. bilime gönül verdiği halde canından bezmiş bir türk genciyim. havar komşular havar!
Nerden başlayacağımı bilemedim şimdi. Biriktiriyorum. Kalın bir dosya halinde dönecem bekleyin aga.
(bkz: uludağ sözlük)
everything since 2002.
Türkiyede garaj kültürünün olmaması, insanlarin kendi becerilerini geliştirip kavrayabilmesi için gereken imkanların verilmemesi.
görsel
"evlenmeden ilişkiye giren kadın; patlak kadınla evlenen erkek" tarzı seviyesiz başlıklar. yetti be.
insanların beni sürekli taklit etmesi.
Yeter yani.
Bir de sürekli onun öldüğünü hatırlatanlardan da yetti yani..
insanların maddi hırsları.

zaten ortalama 70 senelik yaşam formusun. sen para içinde boğulasın diye birileri aç kalmak zorunda mı? en az zararı vererek yaşa ve geber git.
Bencil insanlar.
"Ne kadar secim yaparsan yap, bu hayati tam anlamiyla sen secmiyorsun."
görsel
Herkes herkesle samimi.
A
K
P
Erduvan
Cehape
Mehape
Milli irade
Algı operasyonu
Vatan millet sakarya goygoyu
Üst akıl
Demokrasi siksiği
Emekliye
işçiye
Kadına
Çocuğa
Zulüm.
Sapıklık
Terör

Düştüğüm zaman dilimini sikeyim.
Ülkenin kocaman bir sirk alanı hala gelmesi,

1)30 senedir bitmeyen terör olayları,

2)Terörden önce ve halen devam eden sağ-sol olayları

3)Devletin icine sızan feto v.b yapılanmalar ve buna yıllarca izin veren (bkz: ak parti)hükümeti.

4) Çarpık yapılaşma, düzensiz kentleşme yeşil alanlarin imara açılması

5)Kentin yapısını bozan yapilar (Istanbuldaku gokdelenler, gercek olamayacak kadar saçma ama yapilan restorasyonlar (bkz: aspendos antik tiyatrosu na mutfak mermeri döşemek)

6)Türk lirasinin tüm para birimleri karsisinda değer kaybetmesi. Buna bağlı olarak alim gücümüzün düşmesi

7)fed'in gelismemis ulkelerde kendini toparlayabilmesi icin faizi ve dolar kurunu arttirmadigi yillarda " (bkz: sanayi) (bkz: bilim) (bkz: tarım)"ye yeterince destek vermemek , onun yerine heryere "biz gelişiyoruz adi altinda beton dökmek, insanlari hapsetmek.

8)Issizlik oranın gösterilenden daha fazla olması,mesai saatleri dahilinde bile herkesin dışarida olmasi

9)Insanlardaki tahammulsuzluk, sabirsizlik, toplumdaki siddet olaylari, siyasilerin birbirlerine olan üslubu

10)Hergun haberlerde terör olaylari yüzünden askerimizin polisimizin sehit haberleri, cinayet haberleri, tecavuz haberleri gibi korkunc olaylar.

11) Turkiyede tami tamina 4 milyon suriyeli olmasi, ve bu araplarin kontrolsuz bir sekilde uremesi, her yerde dilenmesi, (bkz: istanbulda Doğan iki bebekten biri suriyeli) olmasi

12)Suriyelilerin %90inin kamp disinda bizim sehirlerimizde olmasi, musul savasi yuzunden 1 milyon daha arabin yolda olmasi,

ve şaka maka ama bu suriyelilerin en çok 5-6 seneye kadar bir kısmınin turk vatandasligina gececek olmasini suanki (bkz: ak parti) hukumetinin destekliyor oluşu cidden berbat bir durum...
Aptal televizyon programları,
(bkz: evlenme programları)
(bkz: gelin evi) v.b tarzda programlar
(bkz: Survivor)
(bkz: var mısın yok musun) dünyanın en saçma yarışması budur herhalde
(bkz: beyaz futbol) goygoydan başka bir şey olmayan ne idugu belirsiz şeyler bütünü
Ders çalışmak.
Şuan artık yetti be diyip bıraktım çalışmayı yattım yatağıma. Evet mutluluk bu sözlük. *
16 senedir okuyorum gercekten yetti be. hala alisamadim okula gitmeye biktim dayanamiyorum ayni birinci sinifa baslamis cocuklar gibiyim.
Snapchat efektleri.