bugün

pepsi mi coca cola mı diye sorsalar her zaman pepsi derim. içimi sert, daha az şeker tadı alıyorum vs. gel gör ki coca colayı sevmeyen ben israil'i boykot ettiğimiz dönemde pepsi yerine coca cola içmiştir.

madem ki fransa'yı boykot için lacoste almayalım dediniz; artık nike, adidas, kappayı falan almam, sadece lacoste.

aklımdayken de söyleyim, arbutus köşeye takmış üstte.
Lacoste marka parfümümü parçalayarak katıldığım boykot.

görsel
turkiye de zaten yillardir olan boykottur.

milletin parasi yok ki lacoste giysin amk.
(bkz: Bekara karı boşamak kolay)
Lacoste zaten kullanmıyorumda tek lacoste ile olacak iş degıl bence bu.mesela herkes Renault aracını satsın almasın mesela dıyecegım ama komık olacak.
Ülkemin haklarını gasp etmeye çalışan, Türkiye ve türk düşmanlığı yapanları destekleyen, ülkeme zarar veren fransa'yı protesto etmek için Fransız ürünlerini en azından bir süre tercih etmeyeceğim.
Lacoste çalışan arkadaşımın üzüleceği durum. Ucuz aldığına seviniyordu garip.
bizi bağlamayan kampanyadır. yıllardır cumartesi pazarından veya olmadı beyazıd bakırcılar çarşısından giyiniyoruz mis gibi. yerli malı tekstil ürünleri. sürekli millilikten bahsedip amerikan sigarası içen, fransız bilmem nesi kullanan, alman arabasına binen, fransız çantası taşıyan, parasını dolarda euroda tutan çakma "yerli ve milliler" düşünsün..
Tam da iki tişört yalnızca 899 TL kampanyası vardı ya. Tüh.
lacoste giymezsem bende kepek, gece terlemesi ve el titremesi oluyor. ne yapacağım bilmiyorum. ağır mağdurum.
hiçbir zaman giyememiş olduğumuzu farketmemizle kendiliğinden dağılacak kampanya.