bugün

tipik akpli kafasıdır. ilaç niyetine bunlara bonzai mi veriyorlar diye düşündürendir.

http://galeri.uludagsozlu...den-al%C4%B1yoruz-773077/
cinci hocalardan, muskalardan medet uman yobazlar için yeni bir gelişme olduğu için tepki vermekte haklılar.

yine de pes yani!
doğru söylüyorlardır efendim.

biz eskiden çiçekçiden alırdık.
ben parasını verip isviçreden getirtiyorum. akp bunun neresinde.
Devamı "...ve muayene ücretimizi de istediğimiz eczaneye veriyoruz" olması gereken slogandır.
Alamıyoruz. Misal geçen hafta. Koca şehrin hiçbir deposunda ilacı bulamadık. Rezillik!
değişik versiyonları da olan sözdür.

- artık yardımları istediğimiz akp şubesinden alıyoruz.
- artık 4 karı alabiliyoruz.
- artık cennete istediğimiz camiden gidebiliyoruz.

vb.
akepeli cahil cühela davarların insanları manipüle etmek için kullandıkları bir düzenin parçasıdır. önceden olmayan bir şeyi sanki öyleymiş gibi göstermektir.

bir tanesi bile chp döneminin nasıl olduğunu bilmezken "bunların zamanında millet açtı" derler.

bunların bodur başbakanları bile mhp nin ne zaman kurulduğunu bilmez. ama bu pezevenkler buna oy verir.
''ilacımızı alırken de muayene katkı payını boru gibi döşetiyoruz'' diye devam edecek sağlık devrimi (bkz: yalnız baya iyi devirdik)

(bkz: muayene bedavaysa eczanelere ödenen ücret ne)
60 yaşında dedelerin menderes döneminden örneklerle akp'yi yüceltme girişimlerine konu olmuş mes'ele.

elinde reçete olsa da ilaç alamıyormuşsun, bak sen... ilaçlar da akp gençlik kolları ofislerinde üretiliyor değil mi?
küçümsenmeyecek durumdur. eczacının tipini sevmediğimiz zaman başka eczaneye gidebilme hakkımız var artık. veya ciyalis alırken mahalle eczanesine utana sıkıla girmektense, aşağı mahallenin eczanesine utana sıkıla girebiliriz.
doğru tespittir.

ak parti öncesi eczaneler ilaç vermiyor, git kendi mahallene diyordu.
ağlıyordum.
sanki biri üstüme binmiş vuruyor kırbacı, vuruyor kırbacı.

ya yürü git işine gardaş.
Burada büyük bir ironi var.

Bunlar geçtiğimiz yıllarda Allen edip kallem edip eczaneleri kapatıp ilaçları bim de satmaya kalkmamışmıydı, fikir ve uygulaması çok saçma oluca daha fikir aşamasında ellerine yüzlerine bulaştırmadımılar.

Demek istedikleri şu aslında, siz hele bir oy verin biz nasıl o eczaneleri kapatıp ilaçları bimde satıyoruz o zaman görün.
akp'den önce nane-limon kaynatıp içiyor, hastalığımızın geçmesini bekliyorduk. tıp o kadardı.

hatta adem dedem incir yaprağı yiyormuş. biliyorum iç çamaşırı ama vardır bi bildiği.
muayene ve katılım ücreti karşılığı olandır.

http://galeri.uludagsozlu...den-al%C4%B1yoruz-773493/