bugün

uzun zaman platonik aşk acısı çekmiş bünyelerin sarfettiği söz.gerçekten insan hayatında galiba 1 kere aşık oluyor ve ben o hakkımı sanırım kullandım.artık hiçbir hatunu beğenmiyor hiçbirine aşık olamıyorum.aşksız hayat güzelde aşklı hayat daha da güzel be sözlük.
(bkz: adam haklı beyler)
bu yazıyı gördükten sonra yalnız olmadığıma karar verdiğim bir hadise.Lakin güven duygusunu yitirince insan bitiyor herşey artık kendimi sexe verdim başka vücutlarda hayat buluyorum.
platonik aşık olunan kızın veya kişinin ikizi gelse yine aşık olunamıyacak durumdur.
aşık olmak isteğe bağlı olan bir durum değildir. tamamen kısmet işidir. bir anda karşınıza daha önce hiç tanımadığınız birisi de çıkabilir ve ona aşık olabilirsiniz, yahut daha önce tanıdığınız ama hiç bu gözle bakmadığınız birine de aşık olabilirsiniz. planlayarak veya zorlamakla olmaz yani. bir anda olur ve o anı kimse bilemez. tıpkı yıldırımın nereye ne zaman düşeceğinin bilinmemesi gibidir. ve genelde insan aşkı aramadığı zaman aşık olur. * *
artık aşık olamıyorum çünkü insanlara güvenim kalmadı. bir ilkokul aşkım vardır bir de lise. en son sen girdin hayatıma aşık olarak. ilkokul ve lise aşklarının hepsi yalandı adım gibi biliyorumç bende gerçek aşkı bulmak için bugünleri bekledim. seni çok seviyorum derdim sana. seninle paylaştığımız onca şey yediğimiz yemekler, acısıyla tatlısıyla bir üsürü heyecan yaşadık biz bu aşkın içinde. senin gönlünü hoş tutmayı severdim. aklımdan hiç çıkmazdı o gülüşlerin. gözlerine baktığımda aşkı görebiliyordum. aşk, ah aşk sen nelere kadirsin. aşk da bir nevi inançtır. aşka inanmayan hiçbir şeye inanmaz sözüne inanırdık ikimizde. deli gibi birbirimizi severken hiçbir şey görüyor, görmezden geliyor ve hayatımızı yaşıyorduk. bu uğurda ailemizi bile karşımıza aldık aşkımız için. bir savaş çıksaydı eğer düşmanın yıkamaycağı tek kale bizim sevgimiz, birbirimize olan inancımızdı. seni o kadar çok seviyordum ki bunu anlatamam. kelimeler hiçbir zaman anlatamaz sana olan aşkımı. aşık olmak başka bir duygu insanın kalbi bambaşka oluyor ya. araba sürerken direksiyonu sağa çeviririm ya bende kalbimi sana doğru sağa çevirdim. kalbim seni görür görmez tosladı birden. sende beni seviyordun, biliyorum. senin bana olan duygularını anlatmam ise saçmalıktır.

ama iş işten geçti artık. gerçekleri hiç acımadan anlatıyorum herkese. sana olan hasarlı kalbimi tamir etmeden bırakıp gittin. seninle güzel şeyler paylaştık derken bana olan ikiyüzlülüğünü görememiştim. çok safmışım meğer. aptal aşkı dedikleri tam benimkiymiş. sen beni hiç sevmemişsin ki. sevmedin daha doğrusu bunu biliyorum. bunlar seni karalamak için değil sana olan tüm duygularımdır. seni karalamıyorum. sana şimdi olsa yimne değer veririm ama senin bende bıraktığın tek eser, aşka olan inancımı alıp götürdün. söylüyorum sana, bugün ben başkasına aşık olamıyorsam sebebi sensin. kalbimi çalıp götürdün sonrada yol ortasına atıp gittin. içindeki hayalleri çaldın. tüm güzel anılarımıza yalan damgası vurdun ve benden habersiz çekip gittin. sana olan nefretim dinmedi dinmeyecek. artık ben aşkımı güzelliğimi heyecanımı çaldın ya sanki içinden ciğer alınmış gibi biriyim artık. hayata bakışım anlamsız. anlamsız, çünkü aşk yok. gerçek aşka inanmıyorum. ve bu yüzden senin yüzünden aşık olamıyorum. hiç kimseye güvenmiyorum. seni seviyordum senden nefret ediyorum. duy ulan duy artık nefretimi, duy benim neler çektiğimi. artık aşık olamıyorum!
(bkz: kimseyi istemiyorum)
insan bir kere aşık olur hayatında geri kalanlar ya telefidir ya da avuntu gibi olabilir... neden ilkler unutulmaz derler sanıyorsunuz...
"aaaa ben deee" diyerek atladığım yakınmadır. çok üzülüyorum be sözlük. bi tanesi var aşık olmak istiyorum, ama izin vermiyo.
17 yasindan beri soylenen cumledir.
Asik oluyorsun, sevisiyorsun, canin sıkılıyor, terk ediyorsun. Bu donguyu suursuzca tekrar ve tekrar yasamaktansa asik olmamayi ve yalnizca sevismeyi tercih etmektir.
Bir yerde beynindeki bekareti asik olacagin o ozel insana saklamaktir.
Neyse bu kadar aciklama yeter. Ask esittir sekstir. Bu kadar basit.
insan bir kere aşık olur. diğerleri hevestir, gelip geçicidir. bir kere aşık olduysan ki bu duyguyu herkes yaşayamaz ,insanı mutlu olmanın doruklarina çıkarır. ammavelakin karşılıksız kaldiysa hayattaki en güzel duygudan mahrum kalicaksin demektir. o andan itibaren unutmaya calissanda hikaye hiçbir zaman unutamicaksin tabi eğer gerçekten aşık olduysan.