bugün

efsanevi brezilya milli takımı futbolcusu, 2006 almanya dünya kupasinda japonya milli takımı teknik direktörü olarakta izleyeceğiz
2006 almanya dunya kupasi için favorisi tektir diğer 31 takımın şansı eşittir yorumunu yapan teknik adam *
fenerbahçe nin teknik direktör yaparsa harbi yönetimin salaklığının dozu olmadığına inanacağım adamdır..
gün itibariyle,fenerbahçe'nin 2 yıllık anlaşma imzaladığı teknik direktör.
aziz yıldırım'ın yeni oyuncağı..
aziz yıldırım takımı yönetirken başta teknik direktör yok denmemesi için getirdiği japon milli takımı eski teknik direktörü..beklentiler ümitler geleceğe ait takımım hakkındaki tüm düşünceler bir kalemde silinip gitmiştir..zico iyi midir kötü müdür zaman gösterecek ama aziz yıldırım'ı isteyen taraftar utansındır takım onun oyuncağı haline gelmiştir geçmiş de olsundur..
kardesim,arkadasinin bu isimde bir kopegi oldugunu soyledi,tek farki ziko olarak yazilmasiymis.14 yasinda bir cocuga bile maskara olduk iyi mi..
taraftardan tam destek goren yeni hocamiz..umarim aklimdaki ve dilimdeki hersey icimde patlar da zico basarili olur dedikleri gibi..

http://www.antu.com/HaberOku.aspx?ID=4533
(bkz: zico)
futboLcuLuktaki başarıLarı konuşuLuyor geLdiğinden beri ama teknik direktör oLarak hiçbir başarısından bahsediLmiyor...fener yine boşa atış mı yaptı...* *
(bkz: zico tuttuk)
getirilmesi büyük saçmalık olan fenerbahçenin yeni teknik direktörü.

100. yılına süper bi bütçe ayırmasına reğmen aziz yıldırımın ancak getirebildiği teknik adam.
italyanca bilen teknik adamdır,ilk basın toplantısında görülmüştür...
kendisi 1982 dünya kupasının yıldızı..

ama tip olarak münir özkul, adile naşit, ıtır esen in rol aldığı
1975 yapımı Bizim Aile filminde Itır Esen'in babası rolündeki adama
ne kadar da benziyo değil mi? *

Fenerbahçe'nin yeni sezondaki teknik adamı
eski yeşilçam emektarı :P
"Güçlü takımlar hem kollektik hem bireysel becerisi olan takımlardır" diyerek gençlere özel bir önem veren ve takımdaki tüm futbolcuların hem fiziksel gelişimleri hem de taktiksel gelişimleri konusunda oldukça ilgili ve planlı davranan teknik adam.
brezilya spor bakanlığı da yapmış olan teknik direktör
bugün yayınlanan fanatik gazetesinde "zico'dan büyük iddia" başlığı altında verdiği demeçte "Fenerbahçe'yi Avrupa'nın en büyüğü yapacağım. Bu takım, şimdiye dek Avrupa'da niye başarılı olamamış, anlayamadım" diyerek, henüz daha fenerbahçe'yi tanıyamadığı anlaşılan, avrupa oldu olalı kimsenin hala anlayamadığı bir soruyu sorarak, mizahi bir olayı tekrar gündeme getiren fenerbahçe teknik direktörü.

(bkz: reklam kokan hareketler)
9 agustos 2006 dinamo kiev fenerbahce maci öncesi rengim sarı lacivert hedefim galibiyet demiş,ukrayna'Lı bir gazatecinin ''beraberliğe razı mısın'' sorusuna ''180 dakikalık bir maç oynıyacağız ve ilk yarıyı galip kapamak istiyoruz'' diyerek beni sevindirmiş bir adamdır.ha fenerbahçem yenilebilir ama önemli olan pozitif düşüncedir.
hiç bir teknik adam christoph daum'dan daha kötü olamaz tezine karşın beni hayal kırıklığına uğratmış olan teknik adam. ağır eleştiriler için belki çok erken, çünkü geç geldi ve hiç tanımadığı bir yere, dolayısıyla suçlayabileceğimiz tek yer yönetim olabilir şuan için.maçların önemi açısından bir şuursuzluk yaşadığını tahmin ediyorum, umarım ciddiyetin farkına varıp bizi daha fazla üzmez.
fenere 20 yıl once gelmesi gereken insan.
(bkz: zico gitsin ersun yanal gelsin)
futbolun hücumdan başka bişey olmadığına inanan,dünya futbolundan bi haber,mükemmel futbolcu ama kötü teknik direktör
savunma futbolunun revaçta olduğu bir zamanda hücum oynatacam allah hücum oynatacam deyip kendine hedef olarak fenerbahçeyi seçmiş uefaya erken veda etmenin yolunun geçtiği yeri iyi bilen türkiyeyi tanımayan alakası da olmayan türk futbolunu anlaması için uzun zaman gereken teknik adam.türk hocalara güvenmeyen ve başarıya karşı olan yönetimin tercihidir kendisi.kapalı kutuydu geldi açıldı kendisi fenerbahçe taraftarının sevgilisi oldu çıktı kısa sürede böyle devam ederse teknik direktörlük gibi zor bir görevden uzaklaşmasını isteyecek taraftar kıyamadığı için onun yeri galiba rio de janerio oraya heykel yerine koysunlar dursun bu herif karizma da var kimse bişey demez. (bkz: fenerbahçeyi bırakma sebepleri)**
beşiktaş'ın tigana ile galatasaray'ın gerets ile çektiği sıkıntıların aynısını fenerbahçe'ye çektiren adam. üçüde bir anca önce ülkemizden aynı anda alınan kararla gönderilmeliler.
bursaspor maçında, takımın en çok çalışan oyuncusu tuncay'ı çıkartıp tümer metin'i sokarak herkesi şaşırtan teknik adam. hepimiz sabredip destek olmalıyız dedik fakat krediler tükeniyor, aslında geleceği ait ışıklar olsa destek devam edecek ama onu da göremiyor taraftar. kendisinin çalıştırdığı takım tam 37 maç sonra saracoğlu'nda kaybetti. nefret ettiğimiz kin kustuğumuz daum bile bunu yapmıyordu.
güncel Önemli Başlıklar