1. 1.
  fiorentina'nın maçlarını oynadığı stadyumdur.

  ayrıca uefa baskanlıgı da yapmıs olan italyan futbol adamıdır. 1983 yılında vefat etmistir.
  1 ... euphrates
 2. 2.
  (bkz: 6 nisan 2010 star barca arsenal yayın protestosu)

  bu bir isyandır star tv
  --spoiler--
  "merhaba,

  şampiyonlar ligi'nin resmi yayıncı kuruluşu olarak amacınızın ne olduğunu sizden öğrenebilmek için bu maili atıyorum. futbol adına son yılların en efsanevi maçı olan arsenal-barcelona maçının rövanşını yayınlamamanızın sebebi nedir?

  "papatyam" isimli diziyi bu maça tercih etmenizin özel bir sebebi vardır muhtemelen, merak ediyorum doğrusu bu çok özel sebebi.

  yaptığınız bu hareketle, yani haftada 1 maçı star'dan verip diğer maçlar için d spor ve euro futbol'u kullanıyor olarak daha fazla abone çekeceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. siz her hafta hakkımız olan 1 maçı vermeyip bunu ücretli kanalcığınızdan yayınlayarak d-smart isimli platformunuza daha fazla üye çekmiyorsunuz bunun bilincindesinizdir umarım.

  sizin star'dan yayınlamadığınız maçları uydu üzerinde onlarca kanaldan şifresiz olarak takip etmek mümkün. yayınlarınızda tüm türkiye'nin spikerlerden dert yandığını düşünürsek de o maçları yabancı spikerlerden dinlemekten hiç kimsenin rahatsız olmadığı da bir gerçek.

  digital platformunuza böyle üye kazandıramayacaksınız. futbol izleyicisini mağdur ederek, izleyicinin taleplerini hiçe sayarak d-smart kutusu aldıramayacaksınız bana ve diğer insanlara.

  şampiyonlar ligi'ndeki bu standart dışı yayın anlayışınız için ve sezon başında yaptıklarınız için size olan şikayetimi uefa'ya da yapacağımı belirtmek isterim. türk futbol izleyicisinin taleplerini hiçe sayıyor olabilirsiniz, hatta bu maili görmezden geliyor da olabilirsiniz ancak uefa'nın konuya sizin gibi tepkisiz kalmayacağını umuyorum. en ufak problemde ve soruda çoğu zaman aynı gün içerisinde kullanıcıya dönüş yapan uefa bu konuda da bize yardımcı olacaktır.

  sezon başında yaptıklarınız derken ona da açıklık getireyim: tnt'den "şifresiz" olarak maç yayınlanacağını duyurup digiturk üzerinden de sizin kanalınız tnt'de yayınlanan maçı "izinsiz yayınlıyorlar, kuralları çiğniyorlar" diye isyanlarla yayınladığınız ve ekrana koca bir d-smart logosu koyup öyle yayınladığınız maç var ya hani, bildiniz mi? i̇şte o gün yapılanlar uefa'nın yayın politikasına kökten aykırı şeyler. haftada 1 maçı şifresiz yayınlama zorunluluğunuz varken diğer platform şifresiz yayınlıyor diye ekrana kendi logonuzu koyup maçı izlenemez hale getirdiğinizin kurallara aykırı olduğunun siz de farkındasınız umarım.

  ben tamamen bağımsız, bireysel bir futbol izleyicisi olarak hakkımı önce size mail yazarak arıyorum. şayet barcelona-arsenal maçını izleyemeyeceksem de hakkımı uefa nezdinde arayacağımı belirtmek isterim.

  ben futbol izlemek istiyorum. papatyanız size kalsın.

  saygılar(!)
  --spoiler--
  ... nicki buyuk