bugün

merhabağğ şekerim.
kardşm ben de bi mektup isterim.
Durduramıyorlar efendim yürümüyor resmen koşuyor.
bir yastıklı göbek uğruna,
fahişelerin koridora fırlattığı 46 numara topuklu ayakkabı olmak...
bu afet i devran kim yeni mi türedi bu da. yüz vermeyin böyle tiplere. arsız senin hayranın değil sen arsızın köpeği olursun anca bu çapla.

sağlam yazan zengin bir yazar. bir ara bana içki ısmarlamalı, sohbet ederiz.
sabah çayını içen seksi ve cool erkek.
Modlar ne zaman el atacak acaba merak ediyorum. Bir iki tamam da her gün aynı şeyler sıkıyor sol frame bozmaktan başka işe yaramıyor. Acilen gereken yapılmalı. Evet.
haklı güçsüzse arsız kazanırmışşş.... adının hakkını verdiğin duyumları geliyor diikkat et topuğuna sıkılmasın bu sözlük girdap gülüm.
Ve john lennon’ un dediği gibi; Uğrunda ölecek ve öldürecek hiçbir şey olmadığını düşle... demiş o ünlü şarkısında be gülüm.

T: mahçup delikanlı.
Sokakta kız görse 2 kelam edemeyecek eli ayağına dolaşıp azer bülbül gibi titreyecek herif gelmiş buralarda kızlara açık mektuplar yazıp nick6 kasarak düşürmeye çalışıyor. Boş bir yazarımsı.

Edit : favlayacak kadar da geri zekalı. Boş adam.
bügün kartalın kanadı kırıldı.

"sanma bu sevgimiz sence yaygara
ne dertler bıraktın öf öf, hep sıra sıra
sen yoksun ya böyle ıssız ankara
sensiz ankara..."
ulan amk hem hoşunuza gidiyor hem de laf atıyorsunuz adama.
Meriç ve efendi takılıp mesajlarda yavşaklıkta sınır tanımayan tipler var, bir de arsiz gibi nickaltlarında kızlara yavşıyormuş gibi görünüp açık mektuplar yazarak dalga geçenler.. hangisi daha dürüst? Hangisi daha samimi? Hangisi yılışık? Tanımıyorum ama bir kez dahi mesaj attığını hatırlamam. Eğleniyor bence..
şu an ekşi sözlük ü birbirine katan troll. ahahahah burada çaylağı yeyince yuvasına dönmüş ezik. Noldu orada da hesap sildirmek mi istiyorsun rezil. Seksi amazon dilberi yaz bakalım ekşide ne oluyor.

hepsi tek tek gidecek bir gün.
Arsizz ile zero nun ayni kisi oldugunu dusunuyoru.. Niye mi?
Cunku dusunsene bunun sizofren oldugunu super amk. Ev arkadasi gibi takiliyor hayalileri ile.

Zero bred bitt arsizz da edward norton gibi. Ayni lan.
ılık bir aralık sabahı haber alabildiğimiz hayırsız.
haber getirenler sağolsun.

bu arada aklımda kalmasın;
mutlu yıllar dilediğim muhteşem (absolute zero/arsızz) ikili.
görsel
Yine yeni yeniden.
Farklı hayallerim var yine sizinle.
görsel
sözlüğün don juan'ı geri dönmüş *
Absolute olarak yazıyordun zaten neyin dönmesi bu?
Hoş geldin madem.
diğer trollerden farklı olarak bu çocuk 3-4 cümleyi bir araya getirebilme kabiliyetine sahip.

takdir ediyorum.
Mahpusluğu bitmiş boş yazar.

Gelişine özel kubar, kova falan hazırladım. Çekmeden o kafayı bulamıyor.

Çekelim 2 fişek jamaika.
apartmanın kedisi.. babamın ayağına bacağına dolanır onunla birlikte dairemize kadar çıkar. utanmasa eve girecek yüzsüz..
elektriksiz belki ama fırtınasız asla!

efendisiz.
Çok değişik bir kardeş.

Çaylakken ayarladığı entryleri şimdi
Arka arkaya döşüyor. Olm 5 dakika arayla yap da önceden ayarladığın anlaşılmasın. Bir insan niye günler öncesinden sözlüğe entry ayarlar ki?

Azmine hayran kaldım bro. Yürüyedur.