bugün

paul sahilleri'ne tt arenada üstün olan tarafın Fb oldugunu sen söyle panpa, ben söylersem inanmaz belki at gözlüklü.
"haklısınız, tabiki dalga geçeceksiniz, bu işin özünde bu var" dedikçe "karakter zaafiyeti sergiliyor" denilen kişi.

insanların karakterini, adamlığını bu kadar kolay dilinize dolayamazsınız efendiler.

ayıp.
(bkz: sözlükte doğum günü kutlama yavşaklığı)
doğum günü yazarı..
nice senelere galatasaraylı.
Takımını gerçekten seven yazar. Her taraftar gibi zaman zaman heyecanını kontrol edemeyip biraz fanatiklik sergiliyor ama sadece UEFA kupası için Galatasaray'ı tutanlardan çok farklı.
sözlükte galatasaray taraftarından çok fenerbahçeli arkadaşı olan yazar şeysi.

yakında aziz yıldırım'la da pampa olacam olm siz durun az ehuehe
(# 18140875)
kendini kullandıran bir grup sözde vatanseverin iftiralarına ve yalanlarina karşı en güzel cevabı vermiş yazar.
şahsen bir karadenizli olarak takdir ettiğim, kürt kültürüne sahip ve aynı zamanda bu topraklarda yaşıyor olmaktan gurur duyan, sağduyulu, olayların farkında, vatanperver bir yazar kardeşimizdir.
(#18279298) bu entrisiyle bana "işte bu ya!" dedirtmiştir. helal olsundur.
şotası eksik yazar.
çamur at tutmazsa izi kalsın taktiği uygulayan yazar.
bakın ne demiş kendileri; melo türkiye nin en büyük klübünde oynuyor, mierles mazisi karanlıklarla dolu bıdıbıdı bir klüpte oynuyor.kendisine nacizane tavsiyem "galatasaray ın geçmişini bir araştır" 106 yılık klüp senin gibi ne oldugu, neye hizmet etigi belli olmayan insanlar tarafından karalanamaz.
git kendi takımının geçmişindeki pisliklerle yüzleş.
haluk ulusoy tarafından verilen kupaları şampiyonlukları özleyen yazar.
takımı, kadıköyde daha geçen sezon kupa kaldırdığından, haluk ulusoy tarafından verilen kupaları özlemesine gerek olmayan yazar.
adamın dibidir.

ne sorsan cevap verir.

delikanlıdır.
o kadar kalitesiz galatasaraylı yazar içinde en güçlü kalemdir. bir çizgisi var ara sıra bozsada genelde dik bir duruşu var bu yüzden tebrik etmek lazım. bir de aziz yıldırım ile ilgili akıl vermese tam olacakta işte oluyor ara insan. *
galatasaray hakkında olumsuz yazan bütün fenerbahçe'lileri takibe almış yazar.
yetişemezsin hepsine brader!
not: hani sen kendin akıllıydın, doğruydun, düzgündün?
yapma birader!*
zaman zaman pozisyon icabı altta kalmayı seven adonisli yazar.

galatasaraylıdır.
nerde lan bu? dedigim yazar. galatasaray real madridle eşleşmiş bu arkadaştan ses soluk yok.
opel astra twinport arabası ve gerçek ücretten sigortası olan yazar.

aynı zamanda vücut geliştirme ile ilgilenir.

aynı zamanda salon erkeğidir.

vücudun testesteron üretimi gayet normaldir.

çalışmayan herhangi bir aksamı yoktur.

izmirlidir.
(#19201561) çok haklı galatasaraylı yazar..
galatasaray yazarı. beni dün akşam alınan galibiyetten dolayı tebrik etmiştir. kendisine selam iletiyor ve saygı sunuyorum.
ve hepimizin zaman zaman yaptığı trollükleri saymaz isek, adaletli ve düzgün yazdıklarımıza da hakkını vermesini beklediğimiz yazardır.
tamsopalikvelet'in dediği gibi avrupa maçlarında nötr olan yazar.

galatasaray fenerbahçe rekabetinde hücre hücre işlenen duygusallık var, o mevzu başka. yani ben galatasaraylıyım ve fenerbahçe'nin avrupa'da yenmesini desteklemem. banane? benim rakibim lazio değilki, benim rakibim fenerbahçe. hayır yani samimi olmam. "ooouuuvv fener gol attı, yayaya şaşaşa fener fener çok yaşaaaa" diye bir şey yok yani.

bunun vatanseverlikle ya da vatana ihanetle de hiç alakası yok. konu vatan olunca tüm kulüp taraftarlarının duruşları zaten ortada. o yüzden fenerbahçe taraftarı madrid'i destekler, desteklesin. galatasaray taraftarı lazio'yu destekler, desteklesin.

ayrıca, fatih terim konusunda hassasiyeti devam eden yazardır.

not: mihmit ili iydinlir'in akrabaları basmış sözlüğü lan ehehe
sözlüğün aslanlarından biridir kendisi

yürüyedursun...
"madem hukukçusun, o halde şike davası gerekçeli kararı başlığında mahkemenin beyanına tek tek açıklama getirirsin" dediği bazı kesimlerce ilginç şekilde eleştirilen yazar.

lan ben kime neyi anlatıyorum?

ben şike diyorum o bana çıkmış "hagi'nin iddiası" diyor...

ulan o konunun hagi ile ne alakası var, hagi böyle bir şey söylemiyorki, tapelere yansıyan bir olay bu... konu hagi'ye nasıl ve nereden geldi anlamıyorum ama anladığım bir şey varsa o da bir şey bildiğini iddia edenlerin konuyla hiçbir alakasının olmadığıdır.

neyse ya...
yetkili birinden öğrendiğim kadarıyla her ay kendi hesabına 500 tl yatmaktaymış.