bugün

yavşaklık değildir. sadece önemsemektir.
(bkz: sonu yavaşaklıkla biten yavşaklıklar)
arkadaşlık değildir, belki bir hatun/erkek düşürürüm umududur.
bana nasip olmayan kutlama yavşaklığı.

kutlamadığınız için yavşaksınız. *
yavşaklığın daniskasıdır.

madem burası sözlüktür, madem burası forum değildir facebook değildir tivitır değildir. o zaman yapılan yavşaklıktır.

yahu yavşaklık diye de nitelendirmeyelim de cıvıklıktır bacım afedersin.

birde ölümlü intiharlı entryler vardır ki onlar daha bi güldürür. üzülmekten çok yarılırsın.

ameliyat tarihleri verilir yada çok özlüyorum artık dayanamıyorum intihar etmek istiyorum falan, bunlara da cemiyet olarak gülmekteyiz. bilmiyorum şahsi fikrim yapılmaması gereken sözlük içi 10 kusurlu hareketten biridir. bu saydıklarımız.

ayrıca ölmek isteyen lale yazarlarımız. ölmek çok zor değil sıkarsın kafana bir mermi hepi topu 4.90 tl nizi alır. silahı olmayan ve gerçekten ölmek isteyen yazar arkadaşlar pm atsınlar. *
senede bir de olsa yavşaklık yapmak istemektir.
benimkini niye kutlamadınız diye serzeniş yapılabilir.
yavşaklıktır.
sözlükte doğumgününü belirtme yavşaklığından ibarettir. yavrum, senin normalde götünü büyültücü ve kaldırıcı arkadaşların yok mu? onlar kutlasın. bırak da sanal kutlamasın amk.

-bugün benim doğumgünüm sözlük!

afferin, tebrikler.

otur, sıfır!
Yazarların cinsiyetini anlamak için açılan başlıkların yavşaklığının yanından bile geçemeyecek olan yavşaklıktır(!).
4 gün sonra doğum günüm.
not: yavşağım.
Yazarların bilgi kısmına doğum tarihi hanesi eklenmesiyle sonuçlanması muhtemel yavşaklık.
perşembe günü yani 16 ağustos doğum günüm. beklerim. *
tanım: doğum günü kutlamak bir bakıma nezakettir tanımasan bile. bunu anlamayan yavşaklar var.

edit: imla.
bazılarına yapılmayan yavşaklık. 30 temmuz geçeli kaç gün sayın yazarlar?
yavşaklık değil insanlıktır. asıl yavşaklık, yavşakça o kadar çok şey varken bunu bir yavşaklıklmış gibi göstermeye çalışmaktır.
yavşaklık değil bir ihtiyaçtır. *
16 ağustos doğum günümde beklediğim kutlamadır. özel mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar şiirler falan yazın benim için böyle güzel sözler söyleyin bol bol övün felan.
(bkz: yavşak)
gün itibariyle canlanan olay.
var olan bir realite.
oğlum bu nasıl bir yavşaklıktır, bu nasıl bir yalakalıktır böyle. çok mu seviyorsun yazarı? o halde yak mesaj kutusunu ve kutla doğum gününü. ulan nick altından yalamak nedir amk.

mal mısınız lan siz.
Son zamanlarda Sözlükte gördüğüm samimiyetsizlik.

Yalandan doğum günü ilan edip kutlamalar, tüm nickaltlarına bunu yazmalar filan.. komik misiniz amk?

Bir de bununla eğleniyorlar.
Gördükçe basıyorum eksiyi nihahaha.

ilkokullar da bi açılmadı ki kurtulalım şunlardan. *
Yeter be. Reelde kutlayın ne diye gözümüze soka soka kutluyorsunuz. Bu doğum günü muhabbetlerinden nefret ediyorum zaten.
facebook duvarında doğum günü kutlama samimiyetsizliğinden daha iğrenç bir şey varsa işte o da şüphesiz ki bu yavşaklıktır.

bizim abazanlar ''hele bi kutlayak belki karı verir'' kafasında olunca bu tip manzaralara sıklıkla rastlamaktayız tabi.
-
Konu Kezban olunca tüm abazanların çoştuğu yavşaklık. Açık oylamaya bakıp asılırsınız. Evet.
Ya yavşaklık değilde benim en çok merak ettiğim sözlükteki bir yazarın doğum gününü öğrenecek kadar aralarında ne konuşulduğu. "Doğum günün ne zaman:)))"diye mesaj falan mı atıyorsunuz gerçekten birbirinize inanılmaz. Yavşaklığın da böylesi gerçekten.