bugün

Terminatör serisi ile ünlendi ancak kendisi aslında vücut geliştirmecidir.
birinci nesil yazar.
kıskanmaya nickiyle başladığım, nick altıyla devam ettiğim, entrylerliyle abarttığım yazar.
plaza insanı olduğundan mütevellit sıkıntılı zamanlar yaşamaktadır, kendisine galatasaray lisesi civarında zirve hazırlıkları yaparken kelebek formatında, yahut veli efendi hipodromunda gazi koşusuna 5 ytl bastığında rastlanabilmektedir. çok eski dost çok eski yazar arkadaş sözlük romanlarında cümlelerimi tamamlayan klavye üzerinde uyumama vesile olan bizim evde bir zirve eşliğinde uludağ sözlük yazarları ile hasret giderebilmesi için çalışmalara başlayacağımdır. şu an kendisine kas güdümlü msj atıyorum diri vücudu titresin tüm sözlük ahalisini sevgiyle kucaklayabilsin diye.

ve buradan kendisine sesleniyorum "lan yeni eve taşındık hala gelmedin de iki lafın belini kıramadık" ev hediyesi de istemiyoruz kiltini giy, viking kızı moduna gir tak takıştır bi kahve yap yeter. o kadar da severim bak dikkat edersen bi çay koy demedim. çok özledik lan bi buldurun be.
(bkz: terminatör)
en beğenilen entrylerimde ama kendisi yok ortalarda.
bir başkası için; jean cloude van damme/don kilot handan (serbest çağrışım).
(bkz: arnold şirdansevervegezeraradamastırbasyonceker)
efsane de denilebilir kişisi. biz onu elyaf prenses yada alwayssleepy ken de cok ama cok sevdik...
iyi bir arkadasti acep neler de simdi neler yapiyor ?
pilotmont: arnıld abi senden bi ricam olacak
arnıld: ahaa ne demek buyur.
pilotmont: abi sözlük e bi el atsan diorum.
arnıld: bi sn. işim var hemen geliyorum.

3 saat sonra

pilotmont: arnıld abiii. arnıld abiiii dırttt (pilotmont size bir titreşim gönderdi)
arnıld: he canım
pilotmont: sözlüğe el atsan diodum.
arnıld: bi sn .

böyle gider bu muhabeet.
net aleminden elini eteğini çektiğini yazmış kişi..baya daralmış olsa gerek;

http://www.medyaetegi.com...am_bir_ara_versek___.aspx
(bkz: bi arnold vardı ne oldu ona)
kendisini artık özlemeyeceğim yazar... gerek kalmadı cunku geri döndü...biz seni arnold'ken de seviyorduk...
sadece ve sadece ablacıgım/abicigim *
kendisine kanınızın kaynaması için onunla hiç bir şey konuşmanıza gerek olmayan, parıldayan gözleriyle hemen kendisini sevmenize sebep olan cıvıl cıvıl insan.
fasıl zirvesinde gördüğüm ancak iki kelam edebildiğim ama bununla bile kanımın kaynamasına sebep olup uzun sohbetlere özendiren şahsıyet.geri dön geri dön,ne olur geri dön...
onun gibi birini tanıdığım için kendimi çok şanslı hissettiğim, internet veya gerçek hayatta karşınıza çıkabilecek daha yürekli, yumuşak, duygusal ama bir o kadar değerlerine sahip çıkan, gerektiğinde tek başına da olsa ayakta dimdik durabilecek kadar cesur ve güçlü biridir. seni tanıdığım için asıl ben mutluyum ve senin gibi bir dosta sahip olduğum için asıl ben gurur duyuyorum*.
Cengaver yazar, aslan yürekli rişar...
affına sığınarak ekşi de yazmış olduğu şu yazıyı aşağıya yapıştırıyorum.
Bu kişinin bu sözlük için pekçok iş yaptığına dair küçük bir örnek. herkesin girmek için can attığı bir yerde bunu yazabilmek sanırım yöneticilerimize de bu arkadaşımızın haksız yere suçlandığını bir nebze olsun bildirebilir.
artık sivrisinek saz olur umarım. ekşi sözlükten tv makinası başlığında sözlüğümüze yapılmış bir haksızlığa verilmiş cevaptır.

-----------------
uludağ sözlük’ü ne kadar sevdiğimi anlamama vesile olmuş programdır..ayrıntılara sonra gireceğim önce bir şey diyeceğim;

bugüne kadar uludag sözlük’e üye olmuş olmamın, bir sözlük klonu için bile ismini iğrenç bulmadığım, dolayısı ile üye olmakla iyi yapmış olup sezilerimin olağanüstülüğüne işaret ettiğini anladım. bu satırları okuyan tüm arkadaşlarıma sesleniyorum; ne güzel insanlarsınız yaa..program boyunca neyin ne şekilde geliştiğini yazmıyorum bilen biliyor, tekrar tekrar temcit pilavına çevirmenin alemi yok..kartonlara nick yazmadığınız için de ortalamalaşan ekşi sözlüğe taşaklarını iplemediğiniz için de, dallama olmadığınız için de ayrı ayrı seviyor ve saygı duyuyorum..kaldı ki bunlar olsanız bile ben de bunlardan biri olarak bir şeylere kurban olmuş dallama olmaya adına sizleri tanıdığım için ve sizlerden biri olduğum için gurur duyuyorum..iyi ki varsınız..

ne iyi ettik de gittik programı..çok eğlendim ben..
bir (bkz: netsözlük) yazarıdır benim de ekşi sözlük yazarı olmamdan şüpheleniyormuş ayrıca hakkında 13 sayfa yazı yazılan bir elemanın biz diğer uludağ sözlük yazarlarının kıskançlık damarını arttırdğı için sözlükten uçurulmasını talep ediyorum. yönetim bu isteğimi dikkate al.**

edit: efendim gelen mesajlardan anlıyorum ki kendisi zaten uçmuş.oh olmuş.*
300. entryin ben olayım diyerek bu entryi girmeme vesile olan yazar. bu entry bir süre sonra kendisini editleyecektir.
gerzektir aslında ama, zeki taklidi yapmaktadır. neynmiş kurbağaları sağa sola geçirmiş. iki satır muhabbetin başını hatırlamıyo daha nasıl zeki olur. ben daha zekiyim. hatta tescilli zekiyim...
hacklendiği kanıtlandığından ekşi sözlüğe geri dönmüş; zeytinyağlı sarma lezzetinde kişilik..

bir de orda burda ahkam kesip de içi bomboş olan bir çokları düşünüldüğünde "yazar gibi yazar"dır kendisi.. bilgi içeren entry girmekle yazar ve dahi "okunulan yazar" olunmuyor ne yazık ki....*
pirimdir benim.görüp geçirdigini entryleriyle belli eden yazar kişisidir.gizemlidir şaşırtır.

(bkz: tecrübeyle sabittir)
netsözlük'ün çiçeği burnunda moderatörü.