bugün

Bence düzgün bir şekilde rahatsızlığını belirtmiş, aptal saptal dalga geçeceğinize fikri olan öneride bulunsun.
"kültürlü biriyimdir kitapta" dan sonrasını okumadım.

Tavsiye 1: bağlaçları öğren.
Tavsiye 2: diksiyon kursuna git hödük, hangi devirde yaşıyoruz?

Silah zoruyla edit: başlığı açan arkadaşla dalga geçmek istemedim. Mizacım sert sadece.
düşer valla böyle.
sesinin boğukluğu Allah vergisi onunla mecburen iyi geçinmeye bakacaksın ama peltekliğin için diksiyon eğitimi al. çünkü çok komik oluyor. mesela hayko cepkin salağı. okadar para var peltekliğine çare bulamıyor. hayko gibi gezme diksiyon eğitimi al kıraç gibi gez. birde özgüvenini asla kaybetme ve insanlara kendini ezdirme. okey.
Oluruz kardeş sen ayıbsın yuav. Evet

Sana verebileceğim tek bir kelime var. O sihirli kelime ise şu: özgüven. Sen kendine güvendikçe, kendin ile barışık olduğun sürece kusurların senin canını sıkmayacak emin olabilirsin. Ve kendini asla kandırma. Kendin ol. Senin Brad Pitt'ten ne eksiğin var len. Düzeltebildiğin eksikliklerini düzelt eğer olmuyorsa ne sıkıyorsun ki canını. Sktir et. Evet
cevabı basit ama emin olamadığım sorudur söz konusu filmi çok severim efektler o zamanın şartları ile yapılmış olabilir.Bir de it vardı maylo onu da ayrı severim.
hollywood 1994 teknolojisi ( efekt vs ) > bizim ülkemizde 2018 teknolojisi ( efekt vs ) şeklinde cevaplandırılabilir. misal 1996 senesinde çekilen independence day filmi.
Seni türk Kızılay'ı Suriye koordinasyon merkezine yönlendiriyorum.