bugün

uzucudur. Su an basima gelen durum.
Kiz arkadasimla ayni spor hocasindan hoslaniyoruz.
en yakın arkadaşları bile birbirine düşürebilecek durumdur.
arkadası dövün, kıza sövün en rahatıdır. hayatınızdan ikiside çıktıgı ve bir secim yapmadığınız için kimse tarafından suclanmazsınız da.
genelde gururlu ayakları yapan kaybeder. öyle bir durumdur ki arkadaşına sen çıksana ya benim hevesim kaçtı hem artık hoşlanmıyorum bile valla bak mutlu ol diye yalvartır. (bkz: fazla gurur göte vurur)
genelde dizilerde vuku bulan hadisedir.
Allah'ın koruması gerektiği durumlardan.
2 arkadaştan biri değilseniz alın Çiğdemi kolayı geçin izleyin bi yerden.
Iki defa başıma gelmiş olan durumdur. Tüm canlılarda eşini seçen dişidir ve kızlar ikisinde de beni seçti.
araya düşmanlık getiren bir hususdur.
Kim önce arkadasina bahsederse yolu onun alması gerekir. Arkadaşın sana söyledikten sonra sen de ona söylersen arkadaşlık ağır yara alır yapmayın.
Lanet olunası durumdur.
Zor durumdur. Şayet arkadaşınız sizin için gerçekten önemliyse çok uzak durulmalıdır. Sevgili gelip geçer ancak gerçek arkadaş yanınızdadır.
Benim de lisede başıma gelmiştir. Ikimize de yar olmadı orası ayrı. Hadi ben çekingenliğimden kaybettim. Konuşmak şöyle dursun tanışamadım bile, öyle böyle bir çekingenlik değil yani. Ama arkadaşım... muhabbeti olduğu halde bağlayamadı çocuğu. Ikimize de kısmet değilmiş yapacak bir şey yok.
ilk soyleyen hakli oluyo amk sacmaliga bak..
+ knk su esra nasil kiz ?
- bro vAllaha cok guzel kiz zaten bakisiyoz.
+ oo helal knk yakısirsiniz. ( hassiktiöee)
Daha önce tanımak mı daha önemli olan yoksa daha önce sevmek mi önemli şeyler dedirten başlıktır bu.
Genelde ilkokulda olur.
(bkz: hassiktir)
Belki 10 yıllık, belki 20 yıllık arkadaşınla aranın açılmasına neden olabilecek durumdur. Henüz başıma gelmedi ve gelmesini istemem.
Yeminlen lise sondaki stajda kankamla beraber yaşadık bunu. Tabii ki aramız açılmadı, hak eden kazansın dedik ve ring başladı. Ben 1-0 öndeydim ama bu bile bozmadı aramızı. Sonra kankam 1-1 yaptı biz de iki kıza umut verenden hayır gelmez dedik ve sevdiceğimizden vazgeçtik. Bir erkek uğruna kankalığımızdan vazgeçecek kadar salak değildik çünkü.

Edit: ya saçmalamayın aşık olduk demedik hoşlandık dedik. ilgi duyduk yani ne var? Tabi siz sevgili bulur bulmaz kankanızla ayrılan dingiller olduğunuzdan böyle kankalık bağlarını bilmezsiniz.
Hatta şimdi bile her buluştuğumuzda o günlerden bahseder kahkahalarla güleriz. Sizin gibi sığlar anlamaz.
(bkz: threesome)
umarım arkadaş karşı cinsten değildir diye düşündürür.
Arkadaşla tüm bağı koparmaya yetecek duygu durumdur.
şerefsizlik misalidir.
sıkıntılı ve zor bir durumdur.
e bunun dizisi var.
(bkz: ezel)
her ihanet sevgiyle başlar.