bugün

bu şınav pozisyonu, karlı zeminde alınıyorsa (büyük ihtimalle ceza olarak) avuç içleriniz buz keser. gerçi askerlikte pek kibar söylenmez.
(bkz: şınav pozisyonu al)
askerliğini yapanların "arkadaşlar" ve "aliniz" kısmına takılıp tebessümden öte gülmekten yarılacağı emircik kipi. zira ben hiç bir komutanın ağzından arkadaşlar şınav pozisyonu aliniz emirini duymadım. şınav pozisyonu alınacak! aalll.
eğer öğrencilerin sorumlu olduğu ders kitabı kamasutra ise ; düşünmek istemediğim cümledir.
sınav başlamadan evvel hocaların, öğrencilere söylediği default söz öbeğidir. bazen bunun sıralara düzgünce dağılın anlamında söylenmediğini düşünüyorum. işte o anlarda pozisyonunuzu alın "domaltmaya" geliyorum vurgusu oluyor. hafif dişler sıkılarak ve kafa yavaşça sallanarak tehdit eder tarzda söyleniyor ki o zaman insanın içini garip bir korku alıyor, acaba hangi pozisyonu seviyor, ya hepsini sokarsa, soruları insanın aklını kurcalıyor.

her hocanın mutlaka favori bir pozisyonu vardır. kimisi misyonerden hoşlanır* kimisi domaltmaktan *, burada önemli olan sonuçtur. sonuçta öğrenci zikilmektedir ve bunu yapan hocanın aldığı zevk görülmeye değerdir.
arkadaşlar herkes hazır mı denir ve öğrenciler "evet hocam hazırız" dediğinde soru kağıtları dağıtılır, öğrencinin yüzünde ki çaresizlik tecavüze uğrayan savunmasız bir 18'lik çıtırınkiyle eş değerdir. nuri alço tarzı gülümser ve sınav boyunca 3-5 kere zevkten boşalır, farklı suratlar, farklı mimikler ve her suratta farklı bir acı.

-sorular nasıl? beklemiyordunuz değil mi?
+evet hocam biz sizin misyonerden hoşlandığınızı düşünüyorduk..yanılmışız.

gibi diyaloglarla, partneriyle konuşmak ona daha büyük bir zevk vermektedir. partnerinin ona söyleyeceği sözler çok önemlidir, "evet hocam bizi gerçekten ziktiniz, çok zor durumdayız, aman allah'ım bunlar ne zor sorular, bu okulun en zeki hocası sizsiniz" diyerek bir nevi orgazm taklidi yapılır ki bir daha ki sınavda sorular basit olsun...