bugün

bu nasıl bir hayat dedirten, sonunda intihar ve toplu katliam yaşanmasından korkulan aktivitedir.
bu işin sonu nereye varırı düşündüren durum.
boynuzlandığınız andır
insanların çiğ süt emdiğinin kanıtıdır.
(bkz: badlik amiri)
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
hep merak ederim: "böyle bir şeye herkes kötü derken, karşı durmak kolaydır ama, işte herkesin kötü dediği bu şeye 'acaba o kadar da kötü değil mi' diyen yok mudur"... gibi düşüncelere daldıran zor konu.
arkadaşın da sevgillinin de başına eski sıfatı koyduracak durum.. ikisine de kızılmamalıdır yapılacak en iyi şey kendilerine ayırdığınız vakte acıyıp yolunuza devam etmektir..
inşallah hiçbir insanoğlunun başına gelmez diye dua eddirten laftır!.. hadi insanların hepsinden alıkoyamıyoruz bari müslümanlara böyle namussuz ve cibilliyetsiz insanlar bulaşmaz inşallah!.. aminnn
hele sevgili savunmasında ben bunu seni kıskandırmak için yaptım derse, o zaman asıl şok yaşanacaktır. cezai müeyyide olarak sevgiliye aynı şeyi öldürmek için yapmak geliyor insanın aklına.
(bkz: mokoko)
kelimelerin kifayetsiz kalacağı andır.
onun artık arkadas olmadıgının,yahut hic olmadıgının göstergesidir.
sevgiliye gelince ; işte orda bi düğümlenir kelimeler insanın boğazında.
o arkadasin da o sevgilinin de ta analarinin burun deliklerine kadar yollari vardir.
turnusol kağıdı gibi bir durumdur.
ne arkadaşınız gerçekten arkadaşınızdır ne de sevgiliniz gerçekten sevgiliniz bunu fark edersiniz.
iki serefsiz sevişiyorsa size ne?
en iyisi siz arabesk müziğinizi dinlemeye devam edin. * * *

edit:noktalama işaretleriyle ezelden beri kavgalıyım zaten teşekkürler narpiz cigneyen yilki ati.
(#1882803)
sevgilinin kimin sevgilisi olduğuna göre değişir işin boyutu. başkasınınsa iyi para kaldırılabilir, sizinse içilir ve cinnet geçirilebilir, onunsa allah sahibine bağışlatır.
olay öğrenildiğinde ikamet adresi değiştirilip eşe dosta yazılacak mektuplar ve görüş günlerinde getirilecek sigara-beyaz çamaşır kombinasyonu için en yakın hapishanenin adresini vermekle sonuçlanabilecek 3. sınıf aşk hadisesi.
(bkz: ailecek kınıyoruz)
önce sen sevgilinle yatarsın, sonra sevgilin başka biriyle yatar, sonra sen sevgilini aldatırsın, sonra arkadaşının sevgilisiyle yatarsın, ondan sonra arkadaşın senin sevgilinle yatar, bir bakmışsın arkadaşınla aynı yataktasın...

(bkz: geniş dünya)
"Elif dedim be dedim
Kız ben sana ne dedim
Kuş kanadı kalem olsa
Yazılmaz benim derdim..."

Dönüp gidilesi, yatana ve yatılana saygı duyulası durum... Sorun yatırandadır. Can acıtır, acıyan yanlar alkolle onanır.
yuh denesidir. üstüne laf söylenemez. iğrençlik dicem ama belki bir anlık zayıflık yada kendine hakim olamama durumu olabilir. neticede 3 kişilik acı bırakır.
sonucunda eski sevgilim rahmetli arkadaşımla yatmıştı diye bir cümle kurulabilir.
kardeşin sevgili ile yatmasından daha iyidir.
(bkz: beterin beteri var)
belki de hayatta en çok güvendiğiniz iki insanın sizi sırtınızdan bıçaklamasıdır. acısı ağırdır ama zaman her şeyi olduğu gibi bunuda hafifletir.
allah ın düşmanıımın başına bile vermesini istemediğim eylem... *
+ utanmıyor musun ulan bu kızla yatmaya ha hayvan?
- ulan sanane, sevgili benim sevgilim, seni ne ilgilendirir?
+ ha, pardon.