bugün

evrimin eksik halkasinin sonunda bulunmasidir.
Kan gövdeyi götüreceğinin sinyallerinin ilk başlangıcıdır.
hayatta herşeyin olabileceğinin göstergesidir. sevgilinin sizle beraberken başkası ya da arkadaşınızla yatması arasında sevgiliniz açısından bir fark yoktur. sadece sizin arkadaşınızı tanıyamadığınızı gösterir. ama her arkadaşım sevgilimle yatacak diye asosyal de olamazsınız. yatacaksa yatar diye düşünülüp rahatlanması gereken durumdur.
(#4587902)
(bkz: aldatan sevgiliye yapilabilecek iskenceler)
olayın nasıl geliştiği ile ilgili olarak pek tepki gösterilmemesi gereken durumdur.
şöyleki kız arkadaşınızın ev arkadaşı olan mervenin misafirleri geldiğinden ev çok kalabalıktır. alternatif yatış planlarından en uygunu merve ve sevgilinizin birlikte uyumasıdır, ve durum gerçekleşmiştir. bunda büyütülecek ne var. merve eşcinsel olmadığı sürece yadırganmaması gereken bi durumdur.
bu zavallı insanlara verilecek tek ve en iyi tepki onlara ahlakın ve gururunla karşılık vermektir. ''yazık ya!'' dedirten emek ziyanlığı durumu. ''insanlar böle katil oluyor'' diye düşündüren durum. (bkz: seni ximle döverim)
+ utanmıyor musun ulan bu kızla yatmaya ha hayvan?
- ulan sanane, sevgili benim sevgilim, seni ne ilgilendirir?
+ ha, pardon.
allah ın düşmanıımın başına bile vermesini istemediğim eylem... *
belki de hayatta en çok güvendiğiniz iki insanın sizi sırtınızdan bıçaklamasıdır. acısı ağırdır ama zaman her şeyi olduğu gibi bunuda hafifletir.
kardeşin sevgili ile yatmasından daha iyidir.
(bkz: beterin beteri var)
sonucunda eski sevgilim rahmetli arkadaşımla yatmıştı diye bir cümle kurulabilir.
yuh denesidir. üstüne laf söylenemez. iğrençlik dicem ama belki bir anlık zayıflık yada kendine hakim olamama durumu olabilir. neticede 3 kişilik acı bırakır.
"Elif dedim be dedim
Kız ben sana ne dedim
Kuş kanadı kalem olsa
Yazılmaz benim derdim..."

Dönüp gidilesi, yatana ve yatılana saygı duyulası durum... Sorun yatırandadır. Can acıtır, acıyan yanlar alkolle onanır.
önce sen sevgilinle yatarsın, sonra sevgilin başka biriyle yatar, sonra sen sevgilini aldatırsın, sonra arkadaşının sevgilisiyle yatarsın, ondan sonra arkadaşın senin sevgilinle yatar, bir bakmışsın arkadaşınla aynı yataktasın...

(bkz: geniş dünya)
olay öğrenildiğinde ikamet adresi değiştirilip eşe dosta yazılacak mektuplar ve görüş günlerinde getirilecek sigara-beyaz çamaşır kombinasyonu için en yakın hapishanenin adresini vermekle sonuçlanabilecek 3. sınıf aşk hadisesi.
(bkz: ailecek kınıyoruz)
sevgilinin kimin sevgilisi olduğuna göre değişir işin boyutu. başkasınınsa iyi para kaldırılabilir, sizinse içilir ve cinnet geçirilebilir, onunsa allah sahibine bağışlatır.
(#1882803)
turnusol kağıdı gibi bir durumdur.
ne arkadaşınız gerçekten arkadaşınızdır ne de sevgiliniz gerçekten sevgiliniz bunu fark edersiniz.
iki serefsiz sevişiyorsa size ne?
en iyisi siz arabesk müziğinizi dinlemeye devam edin. * * *

edit:noktalama işaretleriyle ezelden beri kavgalıyım zaten teşekkürler narpiz cigneyen yilki ati.
o arkadasin da o sevgilinin de ta analarinin burun deliklerine kadar yollari vardir.
onun artık arkadas olmadıgının,yahut hic olmadıgının göstergesidir.
sevgiliye gelince ; işte orda bi düğümlenir kelimeler insanın boğazında.
kelimelerin kifayetsiz kalacağı andır.
hele sevgili savunmasında ben bunu seni kıskandırmak için yaptım derse, o zaman asıl şok yaşanacaktır. cezai müeyyide olarak sevgiliye aynı şeyi öldürmek için yapmak geliyor insanın aklına.
(bkz: mokoko)
inşallah hiçbir insanoğlunun başına gelmez diye dua eddirten laftır!.. hadi insanların hepsinden alıkoyamıyoruz bari müslümanlara böyle namussuz ve cibilliyetsiz insanlar bulaşmaz inşallah!.. aminnn
arkadaşın da sevgillinin de başına eski sıfatı koyduracak durum.. ikisine de kızılmamalıdır yapılacak en iyi şey kendilerine ayırdığınız vakte acıyıp yolunuza devam etmektir..
hep merak ederim: "böyle bir şeye herkes kötü derken, karşı durmak kolaydır ama, işte herkesin kötü dediği bu şeye 'acaba o kadar da kötü değil mi' diyen yok mudur"... gibi düşüncelere daldıran zor konu.