bugün

güntekin onay: beşiktaşla ilgili ne diyeceksin?
arda: beşiktaş' tan seneye çok korkulur. düşünsene abi simao, quaresma....
güntekin: quaresma' yı izlerken neler düşünüyorsun?
ardA: çok iyi oyuncu ama beni asıl etkileyen guti. bak quaresma' nın yaptıklarının bir kısmını yapabilirim, hepsini değil ama bir kısmını. ama guti' nin yaptıklarını yapamam.
dün akşamki programda ettiği en önemli laflardan biri;

''hamit türk milli takımında oynamasaydı real madrid' de oynardı.''
--spoiler--
Ağrılarım hala devam ediyor. Anatomik yapım da kötü, bacaklar kısa, kafam kocaman. (Gülüşmeler yaşanıyor).
--spoiler--

koptum lan.
adına kitap yazılmış olan futbolcu.
emre belezoğluyla oynayı seviyor,Türkiye'de santraforlar içinde Semih Şentürk ile birlikte oynamak isterdim diyor. fenerbahçe'ye geçmek istiyorum desene be ardacım.
' gelecek sezon iyi bir takımla büyük hedeflere oynamak istiyoruz. ' diyerek soru işaretleri oluşmuş futbolcu. yoksa atletico madrid' e transferi suya mı düştü?
ntv spor'daki futbol aktüel programındaki açıklamalarından sonra gerçekten sevgi beslemeye başladığım başarılı türk futbolcusu.
açıklamalarından bazıları şunlar:
-türk olmasa hamit real madrid'de oynardı.
-tuncay'ı özledim.
-aziz yıldırım'a saygım var.
-türkiye'deki en iyi yabancı futbolcu alex.

ayrıca

Herkes gibi hataları olduğunu belirten Arda, "Çok hatalarım oldu. Pişmanlıklarım oldu. Bordeaux maçı olsun, Semih ile kavgam olsun, Caner'e attığım yumruk olsun, hepsinde büyük hatalarım oldu. Tabii ki pişmanlık duyuyorum bu olaylardan" ifadelerini kullandı.
avrupa'da oynadıktan sonra türkiye'ye dönüp fenerbahçe forması giyecek olan yetenekli futbolcudur.

one: beşiktaşlıyım

two: arda'nın söylemlerinden ve avrupaya giderayak fenere ettiği iltifatlardan dolayı yapmış olduğum tespittir. pek de yanlış değildir hani.
değil avrupa'ya gitmek yelkenlisiyle dünya turu yapsa yine de fenerbahçe forması giymeyecek galatasaray kaptanıdır. hayır adam ben galatasaray taraftarıyım diyor her fırsatta, futbol hayatımı galatasaray formasıyla!** sona erdirmek istiyorum diyor, kadıköy'e giderim ama deplasmana diyor, galatasaraylıyım diyor, 10 yaşında hagi'nin golünün ardından kale arkasından seviniyor, galatasaraylıyım diyor, sonra galatasaraylıyım da diyor sen hala fenerbahçe'ye gelecek falan diyorsun. hayır anlamadım yapmak istediğini gerçi bence sen de bilmiyorsun. çok istiyorsan al ufaklıktan bi tane yetiştir, yetiştirebiliyorsan!
görsel
görsel
görsel
5 yıl önceki haline kendi bakışı:

görsel
liverpool hocasının transfer listesinin ilk sırasında bulunuyormuş. ne güzel la arda gitsen oralara.
Önceleri hayran olunası bir performans sergileyip dünyayı kendine hayran bırakan bir gs oyuncusudur Ama Son yıllarda Onun için Söylenilecek tek söz vardır "şahin gibi uçtu karga gibi düştü"
googlea liverpool yazdığımızda 4. sonuç olarak arda turan karşımıza çıkıyor. ilk 3 sonuç ise şöyle :

1.Home - Liverpool FC - http://www.liverpoolfc.tv
2.Liverpool FC - Vikipedi - tr.wikipedia.org/wiki/Liverpool_FC
3.Liverpool F.C. - Wikipedia, the free encyclopedia - en.wikipedia.org/wiki/Liverpool_F.C

not: google türkiye sitesinde arama yapılmıştır.
gercek kaptan iste böyle olur dedirti yine. ama yok bence suclu yine fenerbahce camiasi ve fenerbahce medyasi, sen yine biraz sag sola küfür et arda (ama pek işe yaramiyor galiba).
galatasarayın efsane futbolcuları arasına şimdiden adına yazdıran ve kaptanlığa yakışan on numara futbolcudur kendisi. pembe forma hakkında söyledikleri ile de galatasaray taraftarının bir kez deha gönlünde taht kurmuştur helal olsun.
(bkz: hamit türk olmasaydı real madrid te oynardı)
Hakan şükürden sonra fenerlilerin en çok kıskandığı futbolcumuzdur. bu kıskançlık onlara ne hakan şükür nede arda verebilecektir.
nuri şahinin malesef "göt" etiği milli takım futbolcumuzdur. ridvan dilmenli ntv programında. ya abi herkes ister real madrite oynamayı mesut türk milli takmıda olsa real madrid alırmıydı" deyip hani ben süperim biz süperiz ama türküzya ondan almıyor havalarını nuri şahit yedirmiştir. ayrıca milli takmın yıldızıyken kendisi atletico2da takıma rkaşıysa burnunu dibinde real madird de oynicaksa ve mutlu olacaksa onada aferim.
bütün galatasaray camiasının kullandığı ve böylece hurdaya çıkardığı iyi topçu. buna taraftarlar da dahil.
inşallah seneye adamı bitirmezsiniz.
gençlerbiriliği maçının kadrosuna alınmayan futbolcudur.
görsel
görsel
galatasaray'da daha fazla durursa kendini harcıyacak olan sağlam futbolcu.
bu hafta oynanacak konyaspor maçından sonra galatasaraya veda edecegi söylenen futbolcu.

[null http://kralspor.ensonhabe...ini-verdi-2011-05-18.html]