bugün

bir realitedir. hem tarihî gerçekler, hem de bugünkü davranışları bunu göstermektedir.
Arapçıların bir türlü anlayamadıkları gerçek.
bunu hala siyasal islamcılar kabul edemiyor. en üst koltuklarda oturan bu radikal dinci siyasal islamcılar, bunların din kardeşleri olduklarını, onları arkalarından vurduklarına hala inanamıyorlar.
lan herifler senin ülkene gelip, senin topraklarındaki konsolosluğunda insan öldürüp, suçu senin üzerine atacaklardı. senin ekip bunların uçağa binip gitmesine göz yumdu. yetmedi türk mallarına boykot uyguladılar. senin hiç bir sesin çıkmadı. sana arapların yaptığının 1/10 i kadarını yapmamış kişilerle kavgalı oldun, onların mallarına boykot uyguluyorsun. araplar hakkında tek kötü laf edemiyorsun?
sonuç; türk lirası değersizleşiyor, gariban türk halkına oluyor.
Bizim arapperestler, arabın dinini araptan çok sahiplendiği için düşman oluyor tabi adamlar.
siyasal islam abd ve suudi projesi. başımızdakiler de toprağını şeyhe satarken , halkını aç,fakir, cahil bırakırken hiç umursamıyor. ağır vatan haini olup sağa sola dinsiz diye kızabiliyor.
yalandır. araplar kurtuluş savaşında bizimle beraber göğüs gğüse süngü süngüye savaşmış ölüler şehitler vermiş insanlardır. ayıp lan size..
Arap’tan köpek olsa kapına bağlama, iç şarabı sik arabı gibi veciz sözleri aklıma getirmiş başlık. Kuteybe bin Müslim‘den beri arabın Türk’e yaptıkları zulmün, ihanetin, piçliğin haddi hesabı yok lakin hala ülke Arab’ın devesini güden dalyaraklardan Geçilmiyor.
akapeli ileri zekalıların inatla kabul etmeyeceği ihanettir.
bu nefret niye diye sorulması gerekendir.

hem dini empoze etmişsiniz karşı çıkan türkleri öldürmüşsünüz. hem kadınları cariye yapmışsınız çocukları da köle bize karşı olan nefretiniz neden anlamıyorum gerçi my big cock isimli yazar yazılması gereken entry yi yazmış gerçeği bu ama ben biraz farklı düşünüyorum halkı müslüman olup laiklikle yönetilen başka ülkeler var sadece türkiye değil onlara çok fazla düşmanlık beslemiyorlar.

görüceğiz amerikaya satacak petrolünüz kalmayınca yaklaşık 20 sene sonra bizim itimiz olacaksınız.
arap haklarının byük çoğunluğu anlamsız bir şekilde türkleri çok sever. yönetici tabaka da her ülkefde olduğu gibi menfaatini sever.
Öyle mi, pek bilmiyorum, yeni boykontları geçersek, öncesinde ki hangi hareketlerini buna kanıt olarak gösteriyorsunuz, sevmeyebilirler de düşman ne alaka,
Ama tr de belli bir kesimde ciddi bir arap ırkçılığı var, düşmanlık degil ama ırkçılık var, hem de bunu doğru dürüst bilmedikleri tarihsel olaylara dayandiriyorlar
Yıl olmuş 2020 hala gerzek gerzek bilmem ne savaşında bize ihanet ettiler, ulan o adamların kemikleri bile erimiştir,
Ben arap olsam böyle tiplere selam bile vermem aq,
Azıcık büyüyün, insan olun ya, barış ve dostluğu kurmak o kadar zor ki savaşı düşmanlığı zaten herkes yapıyor.
Ermeni yunan arap ingiliz Fransız farketmez arkadas bana ne 100 yil 1000 yıl önceki olaylardan ben insan olurum onlar olmazsa bana ne bugun ben yarin onlar zamanla herkes olmasa da biraz olsa yeter

Edit: biri turkun turkden baska dostu yok demiş, ben de inanacam öylemi, böyle dersen senin olmaz tabi, senin ırkçılığını beceriksizliğini niye miras alayım,
görsel
osmanlıyı sömürgeci olarak gördükleri için türkiyeyi sevmezler.
ünlü arap liderlerinin türk düşmanı değil, kaypak ve omurgasız insanlar olduğunu düşünüyorum.
lanet olasıca araplar hiç sevmem ibneleri .
Almanya'da yaşayan bütün türklerin bildiği bir gerçek.

Cuma namazı var, işin arap camiisine yakındır, cumayı orda kıliim bari dersin, namazdan sonra seni tip olarak tanıyan bir arap gelir, sen türk diil misin, neden sizin camiye gitmiyosun, diye sorar, hiç şaşmaz bu, eskiden gidiyodum ben cumaya, başkalarından da duydum çok...

Dedim, bu araplar size de dediler mi, bizim camiye gelmeyin kendi camiinize gidin, diye, herkes öyle tabii, diyo, bişey söylemeseler de dik dik "bunun burda ne işi var?!" diye bakarlar...

Bak türkler alman kızlarıyla çıkar mesela, ben arap kızıyla çıkan türk hiç görmedim. Araplar kendi aralarında yaşarlar.

Benim mannheim'da karşı komşum araptı, alt kattan itibaren hepsi almandı, onlarla bayaa iyiydim, beraber maç falan seyrederdik. Arap herifin karısı siyah çarşaf giyerdi, bi kere merdivende bu siyah çarşaflı kadına iyi günler, dedim, gece 9 buçukta kapımı çaldı ve benim karım ne sizin ne de almanların kadınları gibi orospu diil,bi daa karımla konuşma, dedi.

Alttan aldım, özür diledim, kavga etsem, madalya vermiycekler ya, o kadınla sonra defalarca aynı merdivenlerde karşılaştım onun yanından geçerken merdiven boşluğuna baktım, göz kontağı bile kurmadım.

Yani, onlardan uzak durmak lazım...sonra çetedirler, sen evde yokken kapıyı kırar evi yakar o herifler.

Almanlar da hiç konuşmazlardı bizim arapla. Hepimizi sindirmiş, terörize etmişti herif.
Bence sorun yok.
Bir Türk olarak ben bütün Arapların gelişmemiş parazitler olduğunu, deney hayvanı ve sanayide kazan yakıtı olarak kullanılması gerektiğini savunuyorum.

Karşılıklı tüm düşmanlığımız.
Yav kim siker arabı.

Gerçi sokaklar Arap dolu emeği geçen herkese..............