bugün

Tabi ki arap ırkından olan suriyeliler defolmalılar veya defedilmelidirler.

Gidişleri bu sene içerisinde mutlaka gerçekleşmeli aksi takdirde bu Araplar bulundukları bütün coğrafyaların içine sıçtıkları gibi türkiyeninde içine sıçmaya ve o kurnaz sinsi ve güvenilmez kişilikleri ile Türkleri tahrik edecekler ve kılıçlar çekilerek arap kanı akıtılacaktır.

Türkiyede yaşamakta olan türklerde kürtlerde arap ırkından nefret ederler ve etmeleri gerektiğini bilirler.

Kılıcınız keskin ola.
ülke huzuru için gerekli olan eylem.

hayır şu an yaz herkes sokaklarda kalabiliyor da kış gelince bunların hepsi Güney'e inecek. o zaman ne olacak? ev bulamayacak, yemek bulamayacak. ya çalacak ya açlıktan ölecek.
niye sadece araplar? benim götüm islam düşmanıyım demeye yemiyor mu demek istiyorsunuz?

görüyoruz müge anlı'daki yörük türk köylerinde dönen çağdaşlığı, medeniyeti.
ülkede bu kadar ümmetçi arap sevdalısı olduğu sürece olmayacak olan durumdur.
Ahlaksızlık, dinli dinsiz ırk farketmiyor her yerde var.
arapların zoruna giden başlık olmuş.

arapların def edilmesini talep etmenin içerisinde ne gibi bir islam düşmanlığı söz konusu olabilir acaba? dünyada islam arapların tekelinde mi ki de, araplar defedilsin deyince islam düşmanlığı yaftası yapıştırılıyor? bu mantıkla sen türklerin de müslüman olmadığını mı iddia ediyorsun?

ruslar defedilsin dersek mesela, hristiyan düşmanı mı diyeceksin?

ne mal insanlar var rabbim dünyada.

allahım sen bizi bu geri zekalılardan koru, amin.
--spoiler--
ruslar defedilsin dersek mesela, hristiyan düşmanı mı diyeceksin?
--spoiler--

sadece ruslar defedilsin, ruslar kovulsun diye ortalıkta gezip araplara laf söylemezsen evet.
Halkı kin ve düşmanlığa sevk etme suçu doğurur, saçma sapan kendinizi yakabilecek başlıklar açmayın, Durduk yere Sözlüğüde kapattırırsınız.
Yalnızca arap değil kürt, afgan, paki, iranlı, afrikalı, türkmen bütün yabancı parazitler def edilmeli.
arttırıyorum. akp belediyelerinde memur maaşına bağlanmış, göz göre göre ülkenin istila edilmesi ihanetini normal göstermeye çalışan aktroll keneler de yanlarında sktr olsun gitsin.