bugün

olmayan üstünlüktür. eğer inanıyorsanız üstünlük sadece takvadadır. o da allah katında.
Araplar? Üstün? Aynen kardeş aynen, paragöz beyin yoksunu arapları üstün saymak biraz saçma.
Peygamberimiz bizzat kendisi demiştir bana yakın olanlar benim soyumdan değil yolumdan gidenlerdir diye o yüzden üstün ırk yoktur eğer üstün olsalardı kendi milletini vatanını savunurlardı.
islamiyet'te üstün ırk denen bir şey yoktur. götünüzden bir şeyler uydurup sonra buna kendiniz de inanıyorsunuz. gerçi şaşırmıyorum artık.

ha eklemeden etmeyeceğim. başlıkta yazarın parmak bastığı noktanın farkına vardım. şu an ülke siyaseti içindeki insanların araplara karşı akıl almaz bir sempatisi olduğu aşikar. bakalım bu iş nereye götürecek bizi.
Peygamber Üstünlük ancak takvadadır dese de beyni büzüşmüşlere işlememiş olduğunun göstergesi.
kansızdır ! soysuzdur !

bu arap ...ötü yalayacısının " lütfen memleketimden defol ! " lafını 7 sülale hak edendir !
Arap o kadar boktan bir irktir li allah bile peygamber gönderme ihtiyacı duymuş duzelsinler diye ama olmayınca olmuyor ışte.
Veda hutbesinden bihaber kişinin söylemidir.
"...Arap'ın arap olmayana arap olmayanın da arap üzerine üstünlüğü olmadığı gibi; kırmızı tenlinin siyah üzerine, siyahın da kırmızı tenli üzerinde bir üstünlüğü yoktur.Üstünlük ancak takvada, Allahtan korkmaktadır. Allah yanında en kıymetli olanınız Ondan en çok korkanınızdır. "

(bkz: veda hutbesi)
üstünlük yalnızca takvadadır.