bir de, "oturmasını kalkmasını, giyinmesini bilsin, bakımlı olsun biraz" der bu ayı bozmaları. cins israfı yapmış tanrım; ne gerek var anlamıyorum..***
kadınlar tarafından aranan kriterlere sahip olmayan kişilerin söylemi.
aslında kriterleri bellidir.
178 boy
bembeyaz ten veya sarışın veya esmer (zevke göre)
huyu suyu süper
bide kendisine aşık olursa uu beybi.

(bkz: kendisi brad pitt sanki ammınoğlu)
the person you have called cannot be reached at the moment, please try again later.
la persona que ha llamado no puede ser alcanzado en el momento, por favor intente más tarde.
die person, die sie genannt haben nicht in dem moment erreicht werden, versuchen sie es später erneut.
la personne que vous avez appelé ne peut pas être atteint à l'instant, s'il vous plaît réessayer plus tard.
havaalanında görüp "allahım keşke şöyle güzel bir sevgilim olsaydı." diye içimi yakan çekik gözlü kız, bu samimi ve çocuksu hayallerimin sadece beş dakika sonrasında seul'ün cehennem soğuğunda düşüp kaval kemiğini çatlatmasaydı, ve ben de o'nu o kadar insan kalabalığının içinde görüp insaniyet namına yardım edebilmek için zorla bir taksi bulup, onu hastaneye götüremeseydim büyük bir ihtimalle şu anda yapacağım bir yavşaklık olurdu. ne kadar haklıyım bu düşüncelerimde inanın bilemiyorum. ama bildiğim bir şey varsa atalarımızın söyledikleri gibi kısmetse gelir hint'ten yemen'den, kısmet değilse ne gelir elden.
- 414 the women not found
bıdbıdıbıdıbıdı
bıdııdbdıbıdbıdııbdı
bdıbıdıbıdıbıdıbdıbı

buluncada gelmez merak etme...
bir nevi ketumluğu saklama yavşaklığıdır.