bugün

çalışın araba alın. açık ve net.
almayın. boşa masraf.

motosiklet alın, düzgün bir yerde yaşıyorsanız.
Araba alın.
fazla kasmayın, yoksa yoktur.

cebinizde paranız varsa ticari veya kiralama yöntemiyle ihtiyacınızı çok rahat görebilirsiniz.

arabayla doğduk sanki mk.
üzmeyin kendinizi her şey araba değil .
Fingirdemek icin saati 50 liradan benim arabayi kiralasin.
Bisiklet kullanın. Erkeğiz sonuçta totoşlarımızı büyütüp totoşumuzun milletin ağzında dolanmasına gerek yok. Bir kaç kaloriden bir şey gelmez.
Unutmamalıdır ki ülkedeki tüm metrolar, metrobüsler, otobüsler, taksiler, minibüsler emrine amadedir.
Motor alın çapır modeli olsun sevişip abazanlıktan kurtulmanıza arabaya göre daha fazla katkı sağlar.
arabasiz olmuyo ama arabayla da olmuyo. sunger gibi cekiyo paralari mubarek.
motosiklet alın iki teker özgürlüktür.
arabası olan kız alın.

edit: şaka bir yana seninle araba için olacak kız olmasın daha iyi lan. en azından ben böyle düşünüyorum.
Arabasını bugün satmış birisi olarak dinleyebileceğim tavsiyelerdir.
istanbul'daysanız almayın. vergisi, benzini, bakımı olmasa bile trafik ve park yeri sıkıntısı insanı canından bezdirir.
araba almalarıdır. hele ki istanbul gibi bir yerde yaşanıyorsa kesinlikle alınmasını tavsiye ettiğimdir. Zira kimse otobüs veya metrobüslerde istemdışı tacize uğramak istemez.
Üzülmeyin gençler bende var araba. Lazım olunca isteyin. Ben bilirim delikanlıya koyar bazen bu durum.
Uçak alsınlar efenim.
(bkz: ekmekleri yoksa pasta yesinler)

Çok da sıkıntı değil yani.
Para biriktirip sakın araba almaya çalışmayın. Arkadaşlar hesap var kitap var: sigortası, kaskosu, benzini, otoparkı, değer kaybı vs... Say say bitmez. En güzeli araba kiralamak ve toplu taşıma. Araçta seks yapmak ortopedik rahatsızlıklara sebebiyet verir. Arada yapılanı değil.