bugün

Kafasini calistirip gelir duzeyini yuksektememis, 30 bin liralik bir araba bile alamamis acinasi erkekdir. Net.
Belki ozel jeti vardir.
26 yaşına yüksek lisansını anca tamamlamış, işe başladıktan sonrada direkt kendisini düşünmek yerine, ailesine yardım etmiş erkektir.

otobüsle işe gider ama vefalıdır. piç değildir.

edit: arabası olanlara da piç dememektedir yazar. arabayı kendine yakıştırıyorsa sahipleri güzel adamlardır.

edit 2: öğrenci akbili olana hayat otobüste güzeldir.
motosiklet sevdalısı olabilir.
benimdir efendim. benzin fiyatlarını gördüğümüzden dolayı gerek de yoktur efendim. önce kendime bakayım sonra her şeyin zamanı gelir sayın sözlük.
türkiye'de yaşıyordur. normaldir.
(Belki) Maddi geliri yeterli olmadığı için üniversiteyi part-time çalışarak bitirmeye çalışan gençtir.
babasina sirtini dayayamamis,okulu bitirip askere gitmis gelip uzunca sure is aramis erkek olabilir hangi ulkede yasadigini unutan yazar beyanatidir ayni zamanda.
kullanmayı bilmesi durumunda pek sorun etmeyeceğim durum.
tipik erkek sendromu. bir işe girince ilk yapacağı şey araba almaya çalışmak olur.
arabası yoktur ama kapı gibi öğrenci akbili olan erkektir.heryere otobüsle gidip geliyordur.
haydi arabayı aldık diyelim, dünyanın en pahalı benziniyle nasıl baş edecez ulan diye düşünen erkektir.
Oradan buradan cebe parayi indirmemis bir prof bile arabasiz olabilir; ama bu erkek muhtemelen ogrencidir.
haysiyet sahibi olamayan erkekten iyidir.
ne zorluklarla ailesinin ne fedakarlıklarıyla okuyordur. sonra gelir ibnenin biri ''aaa araban yok mu'' der küçümser.
(bkz: some men just want to watch world burn)
olsun canım fakir olmak suç mu o da kendine bir kezban bulur. paralarını biriktirip bir tofaş alırlar.
bir arabası olan 18 yaş altı erkek değildir. seni gidi fakir...*
muhtemelen üniversiteye başladığında ailesinden gelen paranın bir kısmını ayırarak okuduğu süre zarfında o parayla almayı düşünen erkektir. ilk ay yaptığı harcamadan sonra hayali suya düşer.
honda cbr 1000rr' a biniyordur, o yüzden arabaya ihtiyacı yoktur.
akbili cebinde her an' yetersiz bakiye' sesini duyma tehlikesi ile karşı karşıya olan biz şanssız erkekler.
Arabası olan bazı erkeklerden yeğdir. Zira eğer babası milyoner felan değilse, 18 yaşın hemen üstünde olan erkek bireylerde gözlemlenen araba modeli daha çok modifiyeli doğandır.

Siz ona araba mı diyorsunuz?
tipik devlet üniversitesinde okuyan öğrencidir.

edit: üniversite değil öğrenci tipiktir. *
metroya biniyordur.

zaten istanbul'da yaşayanlar için en güzeli.

istanbul'da metronun geçtiği bir semtte yaşayacaksın.
ankara'Da yaşıyordur. bahçeli'de oturuyorsun, kızılay'a arabayla gidilmiyor zaten ve evin önünden geçen dolmuş ile 5 dakika, fakülteye giden sıhhıye-cebeci dolmuşu evin önünde geçiyor ve 15-20 dakikada okulda oluyorsun. gidilecek yerler maksimum yarım saat sürer. tunalı-kızılay arası 10 dakika yürüyerek. aşti desen bahçeliden 10 dakika mesafede. 7.cadde zaten bahçelide. arabayı alıp da nereme sokacağım anlamadım ki?
ehliyet varsa problem yok.