bugün

arabanın normal halinden pekte gereken hazzı alamamı$,doyumsuz bireylerdir.ortalıkta insan gibi gezmek onların i$ine gelmez..
ille de dikkat cekeceklerdir..usb-mouse gibi gezmek daha çok ho$larına gider efendim bunların..bir de bu genclerin gaz ayagı otomatiktir.kız gordukleri zaman ayak gaza basar genelde..
az önce kasetçiden ''dumtıs 1 '' adlı kasedi almış gençlerdir.
ismail yk dinlerler..
yoksa ben zurna mıyım ha
hızlı ve öfkeli filmini 654654465 kez seyretmiş gençlerdir.
caddeleri aydinlatarak trafik kazalarinin onune gecmeye cali$an gonullu genclerdir. bircogu karayollari genel mudurlugu tarafindan fahri denetleyici olarak $ereflendirilir. ayrica cali$malari uzay teknolojilerine onayak olmu$ ve insanlik icin buyuk i$ler ba$armi$lar, bu vakitten sonra uzaya maymunlar yerine gonderilecek genclerdir.
üzerlerine çift tıklanası genclerdir..
Kıroluğundan dolayı her görüldüğün de arabalarını taşlamamak için kendini zor tutabildiğin küçük beyinli gençlerdir..
iki elleri iki ayakları bir adet burunları bulunur. delikanlıdırlar, laflarını esirgemezler ama hadlerini de aşmazlar. kendilerine ait dünyalarında yok yere birilerini aşağılamak, edep adabını bozmak yoktur. nişanlıdırlar ve bu hayattan istedikleri en büyük şey mutlu bir yuvaları, iyi yaşamak ve düzgün ve ahlaklı çocuklar yetiştirmektir...evet benim arabamda var o farlardan..ama ne "dumtıs 1" kasedi aldım o kasetçiden, ne hızlı ve öfkeli seyrettim bilmem kaç kere ne de birileri çift tıklayabildi. bu mudur okumuş olmak zeki olmak sorarım size. sonra insanlar size entel kuntel diye tavır alınca kızıyorsunuz. ayıp...
çılgın olup olmadıkları hakkında fikrim olmasa da, denyo oldukları kanaatindeyim.
arabanın altına florasan lamba takan** gençten daha havalı olan en asil duygunun insanıdır.
arabayı şekil yapıp camları kapatıp bass ın deriliğini hissetmeye çalışan cool tiplerdir.ama sayıları azdır.genelde günce lhayatında dikkat çekmeye çalışan artislik hareketler yapamay çalışan yaşı 30 olmuş küçük insanlardır.
yaptıklarına çılgınlık dışında tüm diğer dingilsel sıfatların daha çok yakışacağı gençlerdir.
bir zamanın modasına kurban gitmiş arabayla dolaşan gençlerdir. işin asıl yani ise bu gençler hiçbir zaman yeteri kadar ışık veren neon takmazlar, Arabanın altına hafif ışık vurduğunda Bu neon lamba el feneri ışığı gibi cılızlaşır arabayı maymuna çevirir.