bugün

ne güzeldir onlar..uzun bir otobüs yolculuğundaki tatlı tebessümlerdir..hayran kalınasıdırlar..bazıları dudak uçuklatır bazıları yerlere yatırır...o kadar da çok örneği vardır ki..

canısı
miras değil alınteri
o şimdi asker
tek rakibim THY
somewhere in texas, a village is missing its idiot.*
yani diyor ki; texas'ta bi yerlerde, bi koy delisini kaybetmis.
yollar gidişime kızlar duruşuma hasta. hala yazan var mıdır bilemiyorum ama en ünlülerinden biridir.
guns don't kill people, people kill people.
yani diyor ki; silahlar insanlari oldurmez, insanlar insanlari oldurur.
klasik bir muhafazakar amerikali stickeridir.

bunun asiri muhafazakar versiyonu ise soyle;
guns don't kill people, abortion clinics do.
yani diyor ki; insanlari olduren silahlar degildir, ancak kurtaj klinikleridir.*
bugun ticari bi aracin arkasinda gordum,hataliysam araya degdirircesine yazilmis;
hatali soforu toprak orter.
amerika'da goreceginiz en klasik milliyetci* sticker'i:
god bless america.**
god save the queen den bozma gibi duruyor ama bilemiyorum.
gecelerin yargici..
hatalıyım.
sıkıysa ara...
if you can read this you are too close
sıradakiyazan bir arabaya binen birini görmüştüm bide kullananın briyantinli kafası hafif sola kaykılmış camdan dışarı çıktı çıkacaktı.
'durdurun dünyayı inecek var.' yürü beee..
büyüyünce tır olacak.
(bkz: babam sagolsun)
anan da sollardı...
seninde
Hataliysam ve yiyosa arayin
rahmetlide sollamisti..
aşk çekenin yol gidenin
kıroyum ama para bende*
bugun okudum..EVLAT!!??
kan ve gül*
acemi yolcu
baby on board
x surucu kursu
yada
surucu adayi
bilkent üniversitesinde kampuse girmek için almak zorunda olduğunuz etiket. Her sene değiştirmektedirler vede 2005-2006 dönemi için 50 ytl ücret alınmaktadır. Sticker almak zahmetli bir iştir bir belde doldurmanız istenir mutlaka kendizinin başvurması gerekir araba sizin soyadınızı taşıyan birine kayıtlı olmak zorundadır şirket üzerineyse imza sirkuleri istemektedirler ayrıca ehliyetinizde sticker alma işlemi sırasında kontrol edilir