bugün

küçüklükten beri kafamı kurcalayan sorudur. çizgifilm içerisinde april ve kaplumbağaların aşırı samimi olmaları ve april'ın hiç sevgilisi olmamasının normal olarak böyle düşünmeme sebep olduğu durumdur.
(bkz: vermiyor muydu)
tosbağalara vermiyorsa o cardın suratlıya kesin veriyordur. ben olsam ben de vermem o tosbağalara, splinter gibi yakışıklı bir cardın dururken.
vermiyomuymuş. hadi ya. ban hep mike'a cukcuk yapar gibi geliyodu.
küçükken çizgi filmleri elinde sabunla çıplak izleyen çocuğun düşüneceği olaydır. ancak hiç birimizin bu gözle çizgi film izlediğini sanmıyorum.
michelangelo neden mınçıka kullanıyodu? fetiş ürünü olarak düşünmediniz mi hiç? peki donatello'nun sopası?
splinter usta ile basıldıklarını duymuştum. ne kadar doğru, ne kadar yalan bilemem. sonra midem bulandı izlemedim bi daha zaten.
april tosbagalara veriyordur, hatta grup yapıyorlardır, splinter usta da bunları kasede cekip aksam bir kenarda izliyordur.
olması mümkün olmayan ilişki. kimyasal dönüşüm sırasında maalesef kablumbağalar tüm cinsel faaliyetlerini de kaybetmişler, hadım kalmışlardır. *
(bkz: konsomatris april)
(bkz: verir mi lan taş gibi hatun)
(bkz: patron var ya o gazetede)*
(bkz: her gece farklı bir ninja)
google'da yapılacak küçük bir arama sonucu, april'in sadece tosbağalara değil shredder'ın yardımcılarına da verdiği görülebilir. daha da kötüsü bu tosbağaların eşcinsel ilişki yaşadıklarının da kanıtı vardır.