bugün

akpkk sözcüsü akillerden cemal uşşak tır.

soyadının hakkını vermekte.

http://haber.mynet.com/ak...utm_source=Mynet_HomePage
seçmece yalaklardan birinin beyanatı.
(bkz: akli dengesini siyasette kaybetmiş kişiler) (bkz: akil demişler ama olmamış) *
bizim orda göte göt denir
hak verdiğim durum. direkt 'orospu çocuğu' demek varken, 'bebek katili' diye yumuşatmak niye?
Yarin meclise sokup beyefendi dedirtecek insanin sirf cikarlarini korumak icin sectigi kimsedir.
(bkz: bizim memlekette göte göt denir)
Aslında doğru.

Bebek katili bebek katili dediğimiz adamın ayağına gidip "kurtar bizi" demedik mi koca türkiye olarak.
daha neler görecek bu gözler, daha neler duyacak bu kulaklar ? vah ki vah ! Beynim, gördüklerimi ve duyduklarımı idrak edemiyor artık o derece yani. hayır empati yapmaya çalışıyorum bir de karşı pencereden bakıyorum olaylara yok arkadaş yok, söylenenlerin yapılanların elle tutulur hiçbir yanı yok.

tanım: bebek katilini şirin göstermeye çalışan sözde akil söylemi.
misyonunu yerine getiriyordur. kürt sorunu masada ancak anayasa değişirse bitecek, türk kelimesi anayasada yer almayacak belki ileride ülkemizin isminin değişmesi söz konusu olacak. böyle bir durum direkt olarak açıklanırsa halkın tepkisinin büyük olacağı düşünüldüğünden birileri hükümet tarafından halka pkk konusunda başka bir perspektiften baktırmaya çalışması için görevlendirildi. ''bebek katili, ama sor bakalım niye bebeği öldürmüş'' de diyebilirlerdi alternatif olarak.

doğuda sadece kolluk güçlerinin değil; öğretmenlerin, karayolu-demiryolu çalışanlarının ve daha nice devlet memurunun bunları da bırak, haklarını savunduğunu iddia ettiği yüzlerce masum kürt köylüsünün kafasına sıkan bir örgüte nasıl empati ile yaklaşılacaksa artık.
ne dicezz, sevgi pıtırcığı mı diceez, a.na koduumun piçine.
(bkz: bizde göte göt denir)
hassiktir diyoruz.
lan oğlum adamlar yavaş yavaş niyetlerini belli ediyor. o denmesin, bu denmesin ondan sonra millet kıvama gelince bu adam hapisten çıksın serbest kalsın kan dursun diyecekler. aha buraya yazıyorum.
kendisine biçilen rolü oynayan sakil insandır. ağzına inşaat küreğiyle vurmak gerekiyor.
orospu çocuğuna kucak açan beyanatın sahibi. Ulan adama bir sürü şey söyledik kabul ettirmediniz de yaptıklarını da yapmamış gibi göstermeyin be.
akil insan seçilirken bir tane bile muhalefete akil insan yok mu diyesim geldi kendi kendime.
asıl amacın ne olduğu ortada. hiçbirisine güvenmeyin.
bencede demeyelim. orospunun öz evladı desek herkes anlar zaten onu kastettiğimizi.
inadına denmelidir.
(bkz: bebek katili apo)
Haberi okudum ve küfrettim, terbiyemi bozdular a. q. her gün bunlardan oku, küfret bıktım lan.
köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyendir.
rejimler değişince katillere kahraman, fahişelere kutsal demektir.