bugün

ısrarla ve inatla pkk denen cinayet şebekesini halk hareketi gibi paketlemeye çalışan dümbeleklerin kulaklarını çınlatmış baba feryadıdır.
leyla zana dahil tüm bdp liler apo ya önder diyor baba diyor. ama bizim sözlük modları bdp lileri aponun çocukları olarak görmenin sözlüğü yasal yönden sıkıntıya sokcağını düşünüp siliyor.

sıkıntı sadece gayr-ı meşru olmakta mı. adamlar zaten bu ülkenin hukukuna saymıyor.

kraldan çok kralcı olmak da böyle birşey demek ki.
texasın muhteşem marşıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=tNalfM_GhLc
apo bizim babamız diyen şahsiyetlerdir. Aponun bu şahsiyetlerin anneleriyle ne gibi bir ilgisi olmuşturda ki apo bunların babası olmuştur bilemeyiz. birde anasının ona buna verdiğini neden dışarıda bağırmaktadır.
bursalı olmaktan gurur duyduran güzel söz. texasımız ne güzelde söylemişti diyarbakırlı mağara adamlarına, her kürt değil belki ama büyük çoğunlu orospu olan bir millet için söylenecek en güzel sözdür. .
yıldıramaz bizleri diye devam eden slogandır.
analarini apo'nun ozgurlestirdigi piclerdir.
analarının amk.
apo denen yaratigi destekleyen, pkk yanlisi piclerdir. bakin yine soyluyorum, kurt demiyorum. o yaratigi destekleyen ve pkk yanlisi her kim ise, her biri geberdiginde ben bir dogum gunu daha katicam hayatima.
kendilerine kürtçülük, bir dava olarak dayatılan gençlerdir. bilmedikleri şey şudur ki; dava kürtçülük değil uyuşturucudur.
(bkz: adem karaçoban)
"Akp gitsin de ne olursa olsun" diyenlerin götünü kaldırdıklarıdır.