Bir fikir bir öneri.

Evet ümmetin liderinin büyük projesi gereği böyle bir uygulamada bulunularak millet kıraathaneleri projesine büyük bir başlangıç yapılabilir, hem Kemalistlerin de sesi çıkamaz artık çünkü sandıkla ezdik geçtik verdik küsküyü.

Evet arsa büyük manzara güzel ayrıca kırathanenin avlusunda golf sahası da yapılabilir.

Not. Atatürk’ün mezarı bir köşede kalsın tabiki, ölüye saygı önemli.
hiçbir paralel evrende bile gerçekleşemeyecek olaydır. ama umut yobazın ekmeği işte...

uludağ sözlük: liseli troll özentilerinin yuvası. ergen dostu sözlük.
görsel
Sıkıysa anıtkabire dokunsunlar.
ikram menümüz geniş ama öyle bi kekle bi çayla bırakmayız. Halis el yapımı meşe sopası, yediğinde bu sıcaklarda dişini kıracak yumruk, şefin spesiyali eşşek sudan gelene kadar bi dayağımızı yemeden zinhar bırakmayız.
şeref yoksunu bir trollün gene parası yatmış belli.

edit:pardon şeref yoksununun arkadaşlarına da para yatmış
o zaman uyuyan kurtulus savasi ruhunu uyandirirsiniz iste. kasinmayin ya da ondan sonra beyninizin boyutu ile ilgili konusunca gocunmayin.
valla yigidim onu yapcak adamda mangal gibi yürek kafa gibi taşak olması lazım.
anıtkabri bir lütuf olarak bırakalım ama izmirin kılıç hakkı olarak komple millet bahçesine çevrilmesi lazım.
(bkz: açacağın başlığa edeyim)
Moderatörler çalışmıyor mu? Yoksa görmezden mi geliyorlar? Anlam veremedim.
bu kadar kötü, gaddar, aşağlıkça bir fikir ile buraya yazabilmen senin de ne kadar aşağlık bir adam olduğunu gösterir. sana buradan 2 söz yazsam 2 gün sokağa çıkamassın utancı olmayan adama utanç yükleyip ondan sonra geçiriyorum laflarımı da bunu unutma. burda troll luk yapacağına git vatanın ve milletin için yararlı ol.