bugün

+Kana rengini veren nedir?
- Fişne Fişne suyu.....
görsel
akrilik.
görsel
görsel
Yazın gürültüsü yerini dalga seslerine bırakmış.. ne de güzel yapmış.. gözünü sevdiğiminin sonbaharı sen nelere kâdirsin..
görsel
görsel

bir rahatlama getiren anlardır.
görsel
görsel
Yeni bebeklerim.
görsel

etliye sütlüye karışmayan "vadi" olarak hırsımızı renly baratheon'dan çıkardık. Stannis Baratheon ile anlaşıp, hatta kızı ile Shireen baratheon ile Lordumuz Robert Arryn'i evlendirdik, topraklarına saldırdım ve sonunda öldürdüm. bu sırada onlardan kız aldığım martelller'den de çok yardım gördüm. dorne'a da bir iki kale verdik stormland'in güneyinden.

bu sıra the reach, lannisterlar'a ve joffrey'e* savaş îlan ederek king's landing'i ele geçirdi. ben de robb stark'a prenses göndererek güregenim îlan ettim ve yanına vadi şövalyelerinden mürekkep bir odu gönderdim. lannisterlar'a ve joffrey'e savaş îlan edip tullyler ile birlikte topraklarına saldırdık. robb ile birlikte, lannisterlar'a karşı büyük bir savaş verdik ve galebe çaldık.

şu an the reach, lannister ve martell haneleri ile büyük savaş içerisinde. ben ise the reach ile savaşa girmekten kaçınıyorum. Büyük bir Lannister ordusu King's Landing'i almak için geliyor. onların almasını bekleyip lord robbert arryn'i büyük bir ordu ile gönderip ben saldıracağım bu sefer. Taht arryn'indir! öncelikli işim ise garnizonu az olan joffrey'e âit kaleleri ele geçirmek.

yedi bizi korusun!

as high as honour!
görsel
görsel
görsel
Negizel de uyumadım.
görsel
görsel
Bahardan kalma birgün. Karadenizden istanbul boğazına ilk giriş yeri.

sarıyer garipçe tepesi.
görsel
görsel

Dün akşamın sakinliği sabahta devam etmekte.. bi olta alıp kıyıya inmeli..
görsel
görsel

Ders arası.
görsel
sarıyer garipçe tepesinden yavuz sultan selim köprüsü.
görsel

rumeli feneri kalesi ve turu 10 liradan müşteri bekleyen atçı dayı.
görsel

kalenin arka tarafında manzaraya doğru aşklarını yaşayan mutlu bir çift.
görsel

garipçe köyü camisi. çok güzel buralar evet.
görsel
(img:#1553616)
güzelim pazar günü ders çalıştığıma inanamıyorum.

giderek inekleşmeye başladım sevgili sözlük...

Üzdü.
Ah be çengel.
görsel
görsel

Bu senenin mahsulü kırma yeşil zeytinlerimizin suyunu süzüyoruz.

Evet, bunu gün aşırı bir hafta boyunca tekrarlayacağız.

Ondan sonra biraz tuzlu su yapıp bir gün bekleyip kavanozlara alacağız.

Sonra zeytinyağı, pul biber, kekik eşliğinde, üzerine limon ilave edip kahvaltı tabağına alıp organik ve sağlıklı bir şekilde beslenmeye devam.

En güzel şey insanın kendi yaptığıdır.

Vakti gelince siyah sele zeytinin yapımını da tarif edeceğim...
Tüm yüklerden kurtulmanın şerefine o zaman.
görsel
anın görüntüsü diye atılan fotoğrafların yüzde doksanı daha önce çekilmiş olan tırt albüm başlığı.

insan doğası çok iğrenç amk.
görsel
Kedicik buranın müdavimi. Sandalyeyi de pek sever. Renklerine bayılıyorum çok tatlı.