bugün

entry'ler (336)

bez bebek nana

travesti.

egh.

bez bebek nana

tam bir sosyopat. birden çok siteye eş zamanlı, aynı boktan entryleri sabahtan akşama kadar eş zamanlı olarak kopyala-yapıştır yapıp duruyor.

nasıl bir ruh hastası olduğunu anlatmaya kelimeler yetmez.

üçü bir arada nescafe hazırlayıp anın fotoğrafı diye paylaşıyor amk delisi. şunu insan yerine koyup evde besleyen ailesine yazık gerçekten.

her kim bu sözlükten, bu spastiği başımıza musallat ettiyse ffdsfsfs

bez bebek nana

(bkz: müptezel)

acilen bakırköy ruh ve sinir hastalıklarına yatırılması gerekli. ailesi umarım daha fazla göz ardı etmez bu arkadaşı.

çok kötü durumu.

normal sözlük

sadece kadın yazarlar gelirse..

canlarım benim.

uludağ sözlüğün yeni evlatları.

çocuk parkına çevirmişsiniz ortamı.

sadece kadın yazarlar gelsin istiyorum normal'e.

erkeklere yer.. yok..

not: lucifer.

troll kıza aşık olan sözlük enteli

entellik ruhuna işlediği için sabah 07.00 da uyanıp tüm günün 'en sikko' haberlerini sözlüğe taşır.

en çok bunlara acıyorum ben sözlükte. çükü yok. hoşlanılan kıza sarılmak başlığına bile girip "pis abazanlar" yazıyor.

kütüphanesinde, da vinci şifresi, taş meclisi, tanrı yanılgısı gibi kitaplar var. siki olmasa da kalbi var. uzaktan aşık oluyor troll hanıma.

entelliği bozamıyor. arada özel mesaj çakıyor.

"bir bayandan böyle kelimeler duymak kulağa hiç hoş gelmedi * "

"siktir git okuma o zaman" diyor troll kız. fiks muhabbetler. entel coşuyor, kırılıyor. gözleri dolu dolu..

keşke çükü olsaydı. keşke iett otobüsünde yaşadığı maceraları anlatıp övünmeseydi. t cetvelini götüne sokup ağlar artık. migrostan 10 liraya kampanyalı cumartesi kırmızı şarap alır.

sevdiği kıza eller kayacak. yaban eller dokunacak memelerine.

entelliği seçmeseydi, "ramazan ayı çok saçma su içiyom ben hep" demeseydi, amcık emecekti. ama solu seçti o. kemal kılıçdaşbaş'ı seçti. doğu perinçek dedi. süreç yazdı anca. ince sikiyle edebiye daldı.

şimdi sevdiği kızın arkasından ağaç dikiyor. bir fidan bir insan falan diyor hala. aşkımı bu toprağa gömdüm elbet filizlenecek diyor sonunda.. bıla bıla.. kafa hamur olmuş bunlarda. beyin nasır tutmuş dostlar.

entel görünce dövelim. polise gitseler tipine bakıp onlar da döver, korkmayalım.

lavabo açıcıyı bulan kimyager

faydalı ama düz bir adam. hikayesi olmaz bunun. evlenilecek biri.

eroin'i keşfetse yanlışlıkla, lsd'yi bulan herif gibi üzerinde denese.

bu adamda böyle şeyler yok. amaç net. lavaboyu açmış bulduktan sonra ve sevinçle patent almış.

yanlışlıkla kokaini buldum diyenler falan tırt olur. kız olsam şöyle biriyle yuvamı kurarım çocuğu cuplarım. aldatmaz, üzmez.

uludağ sözlük ün en çok sevişen yazarı

hadi gönlünüz olsun, herkes olabilir. saygı duyarım.

ama seks karşıtı olan iğrenç adamlara fecihi kılım. 'ayhh ne abazansınız' der ve gece yastığına sarılarak uyur.

öğrenmiş tek laf "özgüveni olan asosyal olmayan erkekler sanaldan bödö bödö yöpmöz"

konya'da aile baskısı yüzünden, pembe amını saklayan mesnevi kızı internet harici nerede bulacağız sanki amk?

insan kendinden olmayanı ister. çevremde en az sevişen 24 sik görmüştür.

şöyle çıtır bi kalbi kırık 4. sınıf öğrencisi falan zor. internet süper.

aydınlı oluyor keşkek diye bir yemek sunuyor hemen. trabzonlu, kuymak yiyelim diyor. böyle farklı farklı am tatları. yöresel memeler. bunlar süper.

sıkıcı türkçe gönüllüleri de anca -de bağlacı desin bok ve ter kokulu odalarında. bu insanlarla selamlaşan kızlara acıyorum. bunların hepsi bamya değerli dostlarım. kızlar lütfen seçici olalım artık..

cartt diye hemen bacakları ayırmayalım. rica ediyorum.

kadın

çok kuru ve bayat laf atılıyor, ona kılım.

yazarlık bu değil şeflik bu değil.

bu ulvi başlık altında sözlük yönetimine bir duyurum var.

hürmeten bir arzum, tesamüh sınırları içersinde kalmak suretiyle, değerli büyüğümün imkan ve olanakları dahilinde bir temenni, karşılığı vuku bulduğu an yüzümde vakur ama sevecen bir gamze belireceğinden mütevellit bu ufak ricamın karşılıksız kalmayacağına binaen tefsir etmekteyim...

tecziye etmekle tedbir alırım diye buyurucaksan dahi teberrüken tebessüm ederim.

-başgann sözlüğe karı al.

sözlükten ayrılmadan önce çirkefleşmek

hep bu haksızlık yapan gıcık yönetim yüzünden olur.

yıllar boyu jakoben demişsin, konjonktür demişsin, argüman demişsin. "merhaba didem hanım, samimi yorumlarınız için teşekkürler" demişsin ama yönetime küsüp gideceğin zaman ufaktan kayışı koparıyorsun.

amını yerim diyorsun birden sağa sola. onu boşver de donun ne renk diyorsun itiraf başlığında terkedildiğini yazan üzgün kıza.

neye yaradı o birikim ? hiç.

her şey meğerse meme içinmiş. böyle bilinçaltı olmaz olsun. ayıptır.

cesur bir bayan

piçlik yapan kızların nickaltına yoklama amaçlı yazılan hoş kalıp.

örneğin kız, anal seks başlığına uzun entryi dayamış. evladın olsa döversin, sevgilin olsa sikersin. ama tanımadığımız için cesur bir bayan yazıyoruz. böyle lak diye yazılmaz tabi, çok az süslemece.

"ataerkil ve çağdışı bir zihniyetin hakim olduğu böyle yobaz bir sitede fikirlerini çekinmeden söyleyebilen cesur bir bayan."

her şeyi bırakıp sahil kasabasında kerhane açmak

çoğu erkeğin emeklilik hayali. küçük, şirin bir sahil kerhanesi..

insanlar mutlu, çalışan kadınlar mutlu. susam sokağı ortamı var. egzos dumanı ile kirlenen metropollerde savrulmak ne kadar da yorucu.

dünyayı biz kirlettik. sıktık parfümü, bastık gaza. erittik buzulları. ayıptır be.

sezenist a feminist

sanki istiklal'de kitap seçen narin üniversite 1 kızı.

aynı kızdan hoşlanan erkeklerin soğuk savaşı

çıtayı ve kaliteyi yükselten eğlenceli durum. sözlüklerde de yaşanır benzer hadiseler.

çirkeflik olmadıkça çok zevkli saatler geçiriyor insan. espriler şakalar havada uçuyor. her şey o kızı elde etmek için. orman kanunları bunlar hep.

sonra entourage neşeli pipisiyle ortama damlayıp sakin olun gençler deyip kızı alıp uzaklara götürüyor.

delice.

sigara yakılır buna.

ensest başlıkların çoğalması

karar mekanizması sıkıntılı konular.

anket başlıkları, kadın erkek ilişkileri, siyaset, futbol başlıkları ve tabi ki edebiyat başlıkları.

yıllarca, saatlerce, satır satır edebiyat yazıları. peki bu normal mi? bu ruh hali?

lavuğun teki sayfalarca edebiyat yazıları yazıp ego yapınca normal geliyor da birinin de çıkıp herhangi bir konuda trollük yapıyor olması neden aykırı geliyor?

iyi düşünmek lazım. temelde ikisi de aynı kapıya aynı insana özgü o iğrenç altduygu olaylarına giriyor.

az farklı düşünün gözünüzü seveyim.

sözlük yazarlarının favori yara izleri

sondan üçüncü sevgilim çok sinirlenip popomu ısırmıştı ve kocaman bir parça kopardı. götümün bir kısmı yok artık. o günü hiç unutmuyorum. üzülüyorum olanlara. yok yere kavga etmiştik. bir hiç yüzünden.

her yara izi bir pişmanlık taşır. hepsinin çok anlamlı ve aşk kokan bir hikayesi vardır. panik anlarda yaşanan o ruh haline aynada bakıp hüzünlenmek garip bir zevk veriyor her şeye rağmen.

sanalda çok kültürlü erkeğin embesil çıkması

"yazım dili kuvvetli insanların konuşma yetisinin daha düşük olması" bunun bahanesi olamaz. gayet hoş yazan otisabi gibi tiplerin, 2 programa çıkınca kekelemesi falan daha ayrı bir başlığın konusu.

bu olay net bir selçuk parsadanlık. zilyon tane buluşmada tanık olduğum gülümseten hadise. bir süreden sonra gülüyorsun. çaktırmadan yokluyorsun.

x kitabı hakkında 4 sayfa yazan birisi "hangi kitap pardon" der.

her sözlük erkeği, külodu görünerek uyuyan bir kız görünce üzerini örter ve yanaklarından öper.

ben öpmem. o külodu sıyırıp götünü sikerim. tarz meselesi.

saygının dibiyim her seçime.

eski mısır da laf sokmak

hiyeroglif ile yapılan ironik iş.

o zamanlar bile zekice laf sokanlar revaçtaydı. adamın sevgilisini sikiyorsun mesela, gidip duvarına geyik çiziyorsun. mesaj çok net. kan yok, kavga yok. resimli yazıların savaşı.

temiz iş.

kızlar eve çıkarken bedava hamallık yapan erkek

canım benim. üniversite yıllarının değişmez yavşağı. bitanem.

evde çatal getirmeye üşenen adam nasıl da taşır o kolileri 5. kata kadar.

asansöre sığmayan geniş ve ağır kitaplığı nasıl da yüklenir herkes. iyilik için yapar bunları elbet. beklentisi yok. herkes herkül olur o an.

mihail yuryeviç lermontov

-acaba diye düşünüyordum... benim hayatta tek işim başkalarının umutlarını yıkmaktan mı ibaret? yaşamaya, hareket etmeye başladığımdan beri, kader beni başkalarının dramlarının sonuna yetiştiriyordu, sanki kimse bensiz ölemeyecekmiş ya da acı çekemezmiş gibi!

ben beşinci perdenin vazgeçilmez kişilerindenim; ister istemez celladın ya da hainin sevimsiz rolünü oynamak zorundayım...

döneminin en büyük enteli.

konuşulan konuya freud dan örnekler vermek

güzel ortamların mezesidir.

"aslında freud'u sadece cinsellik temalı fikirler ile tanıyorlar fakat psikanalizin babasıydı özgecim" şeklinde kibarca lafa girilir, gece ilerledikçe, kadehler doldukça, "rüyada kırmızı araba'' falan derken meme garantilenir.

bir freud analiz gecesi daha sona erer. eş paylaşımı yapılıp yataklara dağılır herkes.

enteller ise sik gibi balkona çıkıp sigara içer. şehrin ışıkları, kalabalık yalnızlıklar diye çılgın tweetler atar. entel olmayalım. hep yalnız uyuruz. çok acı.