bugün

görsel
Sabah sabah delirmece..
sabah sabah çalışıyoruz anın falan görüntüsü yok kardeş.
görsel

öyle işini biliyorlar ki! cumartesi-pazar beni özlüyorlar, pazartesi ancak bu kadar yakınıma gelip 3ü bir arada şımarıp yemek bekliyorlar.
(img:#1529664)

sahiplendirilmeden önceki son fotoğrafımız. yatağa uzanmış, pc'den nbc'nin uzak filmini izliyordum. ilki gelip yanıma uzanıp resmen filmi izlemeye başladı ve uyudu. sonra diğeri de gelip filme bakarken uyudu. uyku saatleri de olmamasına rağmen. *
görsel
görsel
Menemen men mennn.
görsel

Bu yakışıklının hikayesini (#37565710) no'lu entymde anlatmıştım. Bugün yine geldi. Daha doğrusu 2-3 gündür geliyormuş ama kapıyı çaldığını duymadığımız için içeri giremeden gidiyormuş. Bugün de kapıyı çaldığını son anda duydum, ümidi kesip gidiyormuş yarı yoldan yakaladım.

Aldım içeri. Yine yandaki çöplüğü karıştırıp, bulduğumuzu topladık. 50 tane bira şişesi çıkardı, götürdü satıp 10 lirasını aldı. Ardından da 20-30 tane pet şişe topladı. Aslında daha çok var ama bira şişelerini toplayınca gözü doydu köftehorun, taşıması ağır olur falan yaptı. *

Bir dahaki gelişine sakladık pet şişeleri. Geçen gelişinde elinde büyük Pazar torbaları vardı, şimdi işi büyültmüş, süpermarketlerdeki tekerlekli alışveriş sepetiyle geziyor haspam. * biraz da dinlendi, suyunu içti. Nice plastik şişeleri geri dönüştürmek için koyuldu yola. Alınterine sağlık çocuk, aferin sana çocuk.
ElaZığa gitmeyi bekliyor bu garip insan.
görsel
Edit: üst tarafta televizyondaki trump ı gördünüz mü?
görsel

babanneden yadigar...kil ve kırmızı topraktan yapılmış, eskiden yağ koymak için kullanılan çanak- çömlek.
Sıcaktan bunalan kuzular.

görsel
görsel
görsel
Kelle başı 5 lira. Duvar kenarında olan 10.
görsel
görsel
Havalar soğuyabilir mi?
görsel
Tasarım çay bardağım, soyulmuş ojem ve maykıl kors ev terliğim. Asaaleettt!
görsel
görsel
Vialand
Bunlarda benim el yapımı ayraçlarım.

Bazısı hediye, bazısı can sıkıntısı gidermek içindi ama hepsi keyif vericiydi.
görsel
görsel
https://www.youtube.com/watch?v=i0iS0RRZG9U
(img:#1530278)

Piyuuuuu
görsel
Son 7 günün pil kullanımından bir kesit. Bir de bana seni hiç müzik dinlerken görmedim, sevmiyorsun galiba diyen bir kitle vardı. ^^
görsel
iş,aş,vardiya.
Sensin özürlü.

görsel
görsel
Tabi ki müge reis !