bugün

Doğa ana cömert yine.

görsel
Kendime almış olduğum sevgililer günü hediyesi aylar sonra gelmiş bulunmakta, teşekkürler aliexpress.
görsel
Günün anlam ve önemine binaenaleyh kandil simiti getirmiş iki gözümün alfası (kalp kalp)

O zaman Kandiliniz kutlu olsun...

NOt: evet çiçeğini de unutmamış.

görsel
"...Sars aklımın cılız ayaklarını, kuşat beni. Değişik şeyler söyle ne olur, yeni bir şeyler söyle. Yıldım ömrümün kalıplarından. Beni duy ve anla. Yağmur dindi. Gökyüzü masmavi gülümsedi yine. Doğa aynı oyununu oynuyor bizimle. Umudun ucunu gösteriyor usulca, iyimserliğin ışığını süzüyor mavi atlasından. Ne aldanış! Bulutların rengi mavi-beyaz mıdır, kurşuni-külrengi mi yoksa?...

Ezilmiş bir gül hüznü var yüreğimde. Saatlerce dayak yemiş bir sanığın çözülmesi içindeyim. Ürperiyorum. Bir at kestanesi durmadan yaprak döküyor yalnızlığın sokaklarında, örtüyor ömrümün ilk yazını. içimde bir çocuk, yalın ayak koşuyor yaşlılığa doğru, binlerce kez yenilmiş umut ölülerini çiğneyerek. Sahi yaşlılık, derin bir iç çekiş, yanılmış bir çocukluk olmasın!"

görsel
görsel
Bize gelsene film izleriz.

görsel
görsel
görsel
Karanlığın verdiği garip bir huzursuzlukla rahatlığın harmanı.
görsel
görsel
görsel
Benim her an tek manzaram oğlum.
görsel

Bunlar da bitti..
görsel
görsel
(img:#1837321)
halı yıkama işi yapan ?
(img:#1837322)
Hadi ben istanbul’a gidiyorum şimdi, dönene kadar uslu durun, olaylara karışmayın. *
PS: ne dinleyelim, dibi dibi da Mı dinleyelim?
görsel
görsel
avm'de sosyalleşiyorum asosyal ruh hastaları sizi.
görsel
görsel

Ciğeri çohzel dediler.
görsel

Ne güzelsin sen hayat.

(bkz: bodrum)
görsel
görsel
Fethiye onlayn.
görsel
Ödemir ASAF