Gösterilecek şeye gülündükten sonrası asıl garipliği getiren olay. Fotoğrafa gülündükten sonra arkanızda 2-3 dakika bekler ve "hani başka yok mu?" Bakışı atar.

annelerimiz bizim canımız...

Edit: önce gözlüğünü takması beklenir. Net!
önce gözlüğünü takması beklenir. canım annem ya.
artık annem ''ben onu çoktan gördüm, ayşe teyzen facebook'ta paylaşmış'' deyip moral bozuyor.
bizim aile biraz ters galiba annem durup durup komik bir şeyler bulup bana gösteriyor hatta erinmeyip hangi odada olursa olsun ayağıma kadar getirip benimle bir kez daha izliyor yerim yaa canım anam.
hani başka yok mu bakışı, önce gözlük takıyım meselesi, bunu zaten görmüştüm durumları olmuyor değil ama en çok olan espiriyi anlamasa da bozuntuya vermeyip gülmesi sonra işi bir adım ileri götürüp konuyla ilgisi olmayan kısmı söyleyip komikmiş demesi. anne asıl espiri o değil deyip ikinci açıklamada gerçekten gülmesi en çok yaşadığımız durumdur. yazar kardeşlerimin dediği gibi analar candır.
Hep bir başka noktaya takılır. Tek seferde direkt istediğim şeye tepki verdiği olmamıştır maalesef.

Bu başka şey de genelde gösterdiğim kısmın yan taraflarında çıkan reklamlar olur. "Anne orası değil, ı-ıh. Onu mu gösterdim allasen? Anne reklamları sonra okur... bir şuna baksaydın... tıklaman lazım açman için o poker şeysini. Evet, o kadınlar babamda da çıkar..."
Sonra hevesim kaçar odağa çağırmaya dair, annem de oralı değildir Zaten.yine söz veririm gösterme bir şey diye ama duramam yine gösteririm. Ve yine aynı döngü. Kadın anağm!
Kendinizi salak gibi hissetmenizle sonuçlanır.
Bilgisayarın elinizden alınmasına sebeptir.