Desteklenmesi gereken yazardır.
Okuyun! okutun!
görsel
devlet bu insanların hem kendilerine maaş hem de ailelerine bakım parası ödüyor
üstelik elektrik su doğalgaz gibi faturalarda %70 indirim yapıyor

bunun gibi birçok sosyal imkanı sağlıyor o yüzden romantizm kasmanın ve duygu sömürüsü çabalarının gereği yok.
(bkz: up)
kıyamam ya nasıl da temiz kalpli bir kız. her yere yayalım bunu.
inşallah amacına ulaşır. kardeşimizin azmine, yüreğine gerçekten saygı duydum. kendi adıma almaya çalışıcam.
içinde umut varsa alalım. Acı bir kapak. Çaresizliğe dermanım yok.
--spoiler--
yazdığım karakterlerin bedenlerini kendi bedenim gibi kullanıyor, kendi bedenimde sergileyemediğim özgürlüğü o karakterlerin üzerinde sergiliyorum.
-spoiler--
2 adet siparişini verdim. biri kendim için diğerini ise okumayı isteyen birisine hediye edeceğim.
aldım, aldırdım.

yukarda kalmalı bu başlık. bir tuğla da siz alın.
bu kadının sanatına, çabasına gösterilen ilgili bile kıskanan zavallılar var. yok zaten yardım alıyorlar, yok biz vergi ödüyoruz bla bla...

yemişsiniz kafayı...
rukiye türeyen'dir.

ekşi'de siyasi görüşü üzerinden bazıları tarafından eleştirilmiştir. kitabı aldığına pişman olmuş haspam.

terör veya terörvari oluşumları desteklemediği sürece muhalif ya da iktidar yanlısı olup olmadığı hiç önemli değil benim nezdimde.

burada elzem olan hem kendisinin hem de yıllardır kendisine bakıp büyüten güzel yürekli annesinin biraz olsun rahat edebilmesidir.
2 tane alarak katıldığım kampanya. yalnız duruma olumsuz olarak yaklaşan arkadaşlara tavsiyem videoyu izlemeleri, videoyu izledikten sonra da saçmalıyorlarsa kesinlikle çocuk yapmasınlar.
Bir paket sigara parası çok değil. Böyle gayretli ve temiz duygulara sahip bir insanın hayallerine yardımcı olmak vazifemiz olmalı. Elimizden gelir yani.
--spoiler--
Yürek dağlar engellilerin durumları; hep acınarak bakılır. Bir işe yaramaz sanılır.
--spoiler--

amacına ulaşması dileğiyle yolun açık olsun güzel kız.
(bkz: yazın hayatında başarılar dilerim)
Her zaman birşeyler yapılabileceğini gösteren kızdır.