o pirinc ayıklar gibi klavye kullanışı insanı bitirendir.
sadece dizi ,video vs. değil ,kullanmayı öğrendiğinde bu olay saatlerce internetten örgü örneklerine bakarak geçer ve kendine küfür etmeye başlanılan an dır.
tanıştıranın pişman olduğu andır.
potansiyel çok güzel hareketler bunlar skeci. bence çok komikleri yazmayın! haftaya izleyip , bu benim entry diye ağlamayın. bence!

(bkz: çalıntı hareketler bunlar)
bilgisayarda donanım ya da yazılımda kalıcı deformasyon bıraktığı andır.
(bkz: annenin açıköğretim de okuması) *
(bkz: serbest çağrışım)
(bkz: işte o ann ben yaşayamamm)
(bkz: rafet el roman)
bulaşık makinesinde ıspanak yıkamak şeklinde tezahür etmişti bizim evde.
arka arakaya 8695865096 tane soruyu sormaya hazırlandığı andır.
modem adaptörünü, şarj cihazı zannedip prizden çektiği andır.
bilgisayarı televizyon sanıp, sadece monitörün düğmesine bastığı andır.
--spoiler--
len veletler ben reanarchynin annesiyim, ne istiyosunuz lan siz annelerinizden?
--spoiler--

entrysiyle an be an yaşanılan andır.
world programında yazı yazmayı öğretirken klavyede bulunan her harfin üzerine 3 saniye basılı tutması ve ardından rafet yerine rrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaffffffffffffffeeeeeeeeeeeeeeeetttttttttt şeklinde bir yazının çıkması olayıdır.
bilgisayarı dokunmatik ekran sanıp monitore dokunarak açmaya çalışmasıdır.****
tam olarak şöyle birşeydir;

http://www.salaksulak.com/izle/al-kirdin-kirdin
merdaneli çamaşır makinaları ile tanıştığı andır.
büyüteçlerini taktıktan ve fareyi hareket ettirmeyi başardıktan sonra her şeye iki kere tıklama anıdır o an.
bilgisayarın faresini havada gezdirdiği an başlar.
lanet olsun içimdeki anne sevgisine dedirtir. yani bu kadar sevilmese kafasını alıp bilgisayar ekranına gömebilirsiniz ,yada cep telefonunu yedirebilirsiniz. fakat çok sevilir kıyılamaz. öğrenemezde! mesajları çekilir , msn si açılır , o söyler , sen onun arkadaşına yazarsın. "birde ben çok giremiyorum bu sıralar internete, yoğunum" diye hava atar, sanki biliyormuş gibi arkadaşına. bilmiyorum demeye utanır.
sonunda annemi cep telefonu kullanmaya ikna edebildim. ama öğretmesi bir hafta sürdü. bizim cocuklar bize neyi öğretmeye çalışacaklar gerçekten merak ediyorum.
hastaneden randevu almak için tarayıcıda yirmi pencere açması ve ne oldu diyip reset tuşuna basmasıdır.