bugün

anneler her zaman en iyisini bilir.
Annenin iyi bir zevke sahip olduğuna işarettir.
Geçen benim valide de göstermişti bana 2 tane, biri onun işyerinde Çalışıyor, diğeri de arkadaşının başka bir arkadaşının kızıymış falan...
Baktım kızlara. Kendim arasam o kadar güzel bulamam yani. Annem karı kızdan benden daha iyi anlıyor valla. *
tercih meselesine dönerse ah almak ile neticelenebilir. sevgili terk edilir diğeri sonradan erkek çıkarsa görürsünüz gününüzü *
annenin uludağ sözlükte takılmadığını gösterir.
Annem beni biraz fazla kıskanır. Genellikle kız arkadaşım olduğu zaman bunu açık açık belli eder. Nasıl olduysa ve neden bilmiyorum zamanında bir tanesini çok beğenmişti. Ayrıldık tabii. Daha sonra o kıskanç kadın bilinmez bir şekilde durup dururken bana kız bakmaya başladı. Geçen gün bir tane gösterdi, şaşırdım. Çok güzeldi. "Anne, neden böyle bir şey yapıyorsun?" diye sordum, "sen biraz beceriksizsin bu konuda, istemesem de gönlüm el vermedi. Bana saygı gösterecek ama senin ağzına s*çacak kız lazım sana." diyor. Çok sağ ol ya.
sevgilinin puan tablosunda averajla geriye düşmesine neden olur.
insanlar işlerine geleni yaparlar zaten. Normalde anne sözü dinlemeyenler, bakıyorum da aslında pek hayırlı evlatlarmış. (bkz: alma sevgilinin ahını çıkar aheste aheste)
memeler, göt, saça bakıp evlenen dingiller iki sene sonra ya boynuzlanır, ya da karısı boşanmak isteyince çekip vurur.

rabbim beyin vermiş. hiç kullanmıyorsunuz da en azından evleneceğiniz insanı seçerken azıcık bi çalıştırın amk!
(bkz: Anne eli değmiş gibi)
Takıldığım koca sülalemin ben hariç bütün torunlara manita bulmaya çalışmasını çakozladığım tanımdır. Hep biz koşturalım. Kaçırmayın gençler. Evlenirsiniz.
Tas gibi olsa bile çıktığım kızı tercih ederim. Ona ihanet etmem. Canım kanım olur o benim. Taşsa taş benana.
Ya sev ya terket!
hangi sevgiliden sorusunu sormaya neden olan çıkma durumu. hepsinden güzelse haremde 1. sırayı alır.
Sinsi bir gülüşe neden olur. Evet
Kafa karistiracak versus. Ultisi guclu olan kazansin.
sevgilinin annenin bulabileceği en en güzel kızın bile altında bir standarda sahip olması.
Annenin sizin bulduğunuz kızlardan çok daha güzel ve alımlısını bulmasıdır. 'Kendin bulamazsın böylesini' diye de laf sokar. *
anne, nasıl mükemmel bir anne olunurun bir örneğini göstermiş.
Anneler arasında kullanıldığı düşünülen "mürüvvet kataloğu", şehir efsanesinden öteye geçmiştir. Ajanslar bile bu kataloğa ulaşmaya çalışmaktadır.
Elalemde ne anneler varmış, bizimki de anca var mı birisi der geçer...
% 100 doru çıkacak olandır. anneler yüzüne bakar, hamamda vücuduna bakar. bir tek test sürüşü yapamazlar.