bugün

anne ve babamı sevince mal oluyorsam tamam malım mutlu musun?
egoların tatmin oldu mu sayın yazar?
anaya babaya da saygı kalmamış. doğurup doğurup sözlüğe atıyorlar. elimizi sallasak o.çocuğuna çarpıyoruz.
insanlar milletlerini, renklerini, dillerini, anne ve babalarını seçemezler o sebeple bununla gurur duymak-sevmek saçmalık ve mallıktır. gayet açık ve net anlatabildim sanırım. *
ırkçı bir görüşe yakışmayan önerme...

olum yıkıldı senin ideoloji iki lafta...
anneni sevicen,
babanı sevicen,
dedeni sevicen,
ne mutlu ki yüce bir ırkın tohumuyum diyicen...
bu değil miydi?
tabii çok doğrudur. inekleri daha çok seveceğiz değil mi ? o da süt veriyor. ot veriyorsun süt veriyor ne güzel. anne dediğin öyle çok bir şey değil.
anne ve babasından yana sevgi görmemiş, çocukluğu pek iyi geçmemiş olan insan söylemi olması kuvvetle muhtemeldir.
küçükken baba ve annesi para vermemiş velet söyleminin intikam alma modelidir.
böyle başlığı açmak için yeterli olan mallık derecesinin kat be kat altındadır.
(bkz: hayırsız evlat)
(bkz: kazanacaksan dost kazan düşman amından da çıkar)
kafası çalışmayan bölücülerin hala vatan millet sevgisi ile faşizm arasında kurdukları bağlantıyı eleştiren nüansını göremedikleri önerme.

gerçekten de "ne mutlu türküm diyene"; demeyenlerin kafası okuduğunu bile algılamaya yetmiyor galba.
katıksız mal oldukları gerçeğidir.

seni bu ne halta yaradığı belli olmayan dünyaya getiren insanları seviyorsan harbi malsın.
her zaman ikisi birlikte sevilmeye bilir ama insan mutlaka birini sever diye dusunuyorum.
üzülerek katıldığım gerçek. Ve evet malım. Sırf annem ile babamın seks keyfine Bu kadar iğrenç bir dünyaya geldim. Acı çektim, dayımın ölümünü gördüğümde ne kadar sikko bir dünyada yaşadığımı anladım. Sonuç olarak öldüğümde de acı çekerek öleceğim. Beni seviyorlar. Peki neden? Sikinin keyfine değil herhalde! Evrimsel olarak onların soyunu sürdüreceğim için. Tabi elbet böyle düşünmüyorlar beyinde ama bilinçaltında durum bu.

Uzun lafın kısası fazla yasamayıp ölecez ne bok isterseniz yapın. ister mal olun, ister mal edin.
ortaya çıkardıkları çocuktan belli olan tespit.
seni dokuz ay taşıyıp ağır zorluk çekmiş anan böyle bir şey olcağını bilseydi sen karnındayken kendini bıçaklayabilirdi bence...
anne ve babasının tam olarak kim(ler) olduğu belli olmayan zina çocuğuklarının beyanıdır.
Ya zengindir ya da zengindir... ikiside maldir.
sevilmeyen anne baba sevilmeyen çocuk yetiştirebilir.kan aynı akıyor bir kere.
Doğru bir önermmedir.

biz ana babanızın malıyız da, siz kimin malısınız?
(bkz: sevmek suçsa ben idamlığım)

sen ne diyon değişik denilerek başı okşanması gereken yazar önermesidir.
ben maliyeye mal beyanında bulunmaya gidiyorum o halde. evet malım ben. sense dert etme evlat. ergenlikte olur böyle şeyler. büyüyünce geçer. baba ham madde ana ise fabrikalık yapmasa bizim gibi mallara hayat nasıl bahşedilirdi ? en azından bunu sor kendine. anne babayı sevmemek için nedenlerin olabilir belkide. ama bu ana-baba sevgisi taşıyan insanları mal yapmaz.
mal olanların "anne babasını sevenlerin mal olduğu gerçeği"ni kabul etmesi gerçeği kadar gerçek değildir.
tıpkı insanların milliyetini seçememesi gibi, seçmediği bir anne-babayı sevmesinden kaynaklı oluşan mallık.

bir nevi aile faşizmi. * *
başlığı açanların gayri meşru ürünü olduğu gerçeğidir zira ananın yediği bir halt yüzünden onu sevmemen gayet normaldir.
(bkz: kebapçı cahil babamdan utanıyorum)