bugün

Lustral 100mg.
aslında aslan yok. aslan kafanın içinde ve sen ceylan değilsin.

bugünkü aklım olsa ve senin yaşında olsam ilaca başlardım.
anksiyete beynin kendi kendine mutlu olamamasıyla alakalı bir mevzudur. hayata mutluluk katarak atlatılabilir.

neyse kanka, ben senin ulukayra olduğundan emin oldum. sana özel reçete, yemeğini azalt, spor yap, ortamlarda çok sivrilme şimdilik, çünkü sivrilince üstüne gelirler kaldıramazsın psikoloji bu haldeyken. obtum, kib, bb.
(bkz: paxil)
Bu hastalığı hafife almamak gerekiyor zira bende var ve terapilerlede geçmeyen birşey, terapi ve ilaç kullanarak hafifletebilirsiniz bitmiyor ama azalıyor baya. yaklaşık 4 aydır cipralex kullanıyorum ve yan etkileri olmasından korkmuştum fakat şimdi iyiki kullanıyorum diyorum doktora gidin ve ne gerekiyorsa ilaç tedavisi ve terapiye başlayın çünkü bu hastalık kendiliğinden veya yoga yaparak geçmiyor.
ben abıfly adlı ilacı kullanıyorum memnunum.
Diş için doktora gittim kanal tedavisi için 5 ay sonraya gün verdi.sanırsın Cebelitarık boğazını kazacak da ihale sonucu bekliyor.
Kendin icin gercekten biseyler yapamaya basla.
kasetli teybe cansever koyuyorsun, o arka fonda çalarken soğuk bulgur pilavını yudumluyorsun ama kaşıkla değil kürdanla.
(bkz: öpeyim de geçsin)
Düzenli ağırlık kaldırmak ve bir amaç edinip peşinden koşmak.
sebebine inilmeli.
psikiyatr ve psikologla görüşmeniz lazım .ilacı kullanmanız gerekiyor ama.
Ankastrenin ortasına oturup aspiratörü son ayarda açarak sıkıntı çıkarması yapılabilir.
insanlardan uzak bir dağ evi birkaç kedi köpek sevdiğin bir kadın ve maddi kaygılardan uzak bir gelir.
Sana verilen ilaç beynin sağlıklı düşünmesini sağlayan mutluluk hormonu olarak bilinen seratonin düzeyini arttıran bir ilaç. Bu ilacı doktorun yazdıysa mutlaka kullanmalısın. iki haftalık düzenli kullanımdan sonra etkisini görürsün.
Alternatif olarak ilaca yakın etkiyi gösteren melisa çayı, sarı kantaron çayı gibi bitkisel tedavilerden de yararlanabilirsin ancak sakın ilaçla birlikte kullanma seni zehirler. Bitkisel tedavi ilaç tedavisi kadar etkili olmaz.
Sen ilaç tedavisi olmadıkça iyileşemezsin hatta hastalığın daha da kötüleşebilir. Mutlaka kullan. Birkaç aya ilacın seni iyileştirdiğini farkedeceksin. Memnun kalacaksın.
Yan etkilere takılma. Ömür boyu kullanan tanıdıklarım var. ilk başta vücudun alışana kadar ufak tefek yan etkiler olabilir ancak alıştıktan sonra ilacı bırakmak bile istemezsin. Doktor kontrolünde kullan.
sorunların olmaması ve hiçbir şey gözünde büyültülmeyerek, sorunları çözerek. sağlam psikolojili bir birey olarak, her şeyi iyice anlayarak, hayatı iyice anlayarak.
Anksiyeter deyin üç kere.

Bir olsun yine dene, yine yenil.
psikoloğa giderek.