radyo dinlerken laf arasında geçmiş bir sözdür. ankaraspor denen lüzumsuz takımın ortadan kalkıp güçlü bir ankaragücü'nün doğması konusunda umut vermiş gelişmedir. ha bu arada a.gücü'ne sempatim olduğundan değil, ankaraspor'un ortadan kalkacak olmasından dolayı ümitlendim.
isimleri de hazır.

(bkz: mke ankaragücüspor)
(bkz: gençlerbirliği ile g birliği oftaş ın evlenmesi)
kaba et taraflarımdan gelen son bilgilere göre bursaspor ankaragücünün kendisini aldatıp başkaları ile birleşmesinde rahatsızmış. bursaspor tarafından yapılan açıklamada ankaragücünün bu davranışının kabul edilemez olduğu açıklanmış ve bu ilişkiye bir 3. şahısın girmesine ve grup olayına sıcak bakmadıklarını söylemişlerdir.

kaynak: daha önce de belirttiğim üzere kaba etim.
başbakan'ın ricası üzerine tekrar gündeme gelmiş konu.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/124101/
(bkz: gençler kararını vermiş)
ankara takımlarından birinin eksilmesi ile sonuçlanacak durum. bir süper ligden daha ne istenir ki?
gizliden gizliye yerel seçimler için yapılan bir yatırımdır.nasıl mı?.i.melih gökçek in açıklamalarına göre önümüzdeki sene bu iki kulüp ankaragücü çatısı altında birleşecekmiş, ankaraspor da izmir e armağan edilecekmiş.eskişehir de benzer şekilde unakıtan şovla 1. lige çıkmıştı.bu birleşmenin de dolaylı ya da direk amacı budur.izmir bilindiği gibi akp nin en büyük hedefi ve halkı kandırmanın en iyi yollarından biri futboldan geçiyor.
(bkz: rte istedi)
ankaraspor başkanı ahmet gökçek'in dediğine göre, bu haftasonuna kadar son kararın verileceği, görüşmelerin sürdüğü ve yüzde 90 olasılıkla gerçekleşecek birleşme. * *
duyduğuma göre* birleşilmesi halinde karşıyaka nın play-off finali oynadığı için türkcell süper lig e çıkma ihtimali ortaya çıkmaktaymış.
edit: yanlış duymuşum lan yine
http://www.ntvmsnbc.com/id/24970816/
ankaragücü taraftarlarının ankaragücünü bırakıp gençlerbirliği çatısı altına geçeceğine delalet birleşmedir. spor kulüplerinin siyasete alet edildiğinin de açık göstergesidir.

çok saygıdeğer melih hakkında konuşmuyorum ankara halkı layık!
melih gökcek denen şahsiyetin şirinlik görünümü yaparak köklü bir klubün durumunu menfaatlerince kullanması yada oğlunun kirli paralarının aklanması durumu.
melih gökçek bu birleşmeden sonra daha rahat kara para aklayacak, daha önce ankaraspor üzerinden götürdüğü paraların üstünü örtecektir. bu birleşme hem siyasidir, hemde gökçeğin çıkarı için yapılmaktadır. madem ankara dan şampiyon çıkması için yapılıyor bu iş, neden ahmet gökçek başkan olacak? neden cemal aydın la taraftarın arası açtırıldı ve cemal aydın saf dışı bırakıldı? ankaragücü madem bu kadar önemli gökçek için, bu sene ikinci yarı başında bu takımın düşeceği belliyken neden yardım yapılmadı? bütün bu soruların tek bir cevabı var. o da çıkarcılık. yazık olacak eğer birleşme olursa. 99 yıllık ankaragücü özgürlüğünü kaybedecek ve bence birleşme olursa bi 100 sene daha yaşasa dahi benim için anlam ifade etmeyecek.
daha büyük bir takım yaratma çabası demektir zannımca. ee, yavrucum gençlerbirliği var ya oraya katılsaydınız. yok lan ne işiniz var orda hadi naş.
söylentilere göre melih gökçek her ay 5 trilyon para aktaracakmış bu klübe.