bugün

haftasonları keçiören, sincan, etimesgut, yenimahalle gibi varoş semtlerden tonlarca zengin koca avcısı hatuna ev sahipliği yapar. iki kelimeyi yan yana getirmekte zorlanırlar, bir taraflarını sıkıp üniversite sınavlarına hazırlanmazlar, zora gelemezler, tek amaçları vardır o da zengin bir koca bulabilmek. bunu da en iyi bu gibi yerlerde yapabilirler.

genelde bu tipleri kandırıp sabahlara kadar sikerler, kızımız hayallerine bir türlü kavuşamaz ama birilerinin hayallerindeki bütün fantazilerin üzerinde denenmesine izin vermesi de bence yeterince kutsal ve güzel bir şey. o yüzden, aynen böyle devam panpa. arkandayız.
sinemasında tuhaf tuhaf çiftlerin cirit attığı avm. büyülü gibisi yok abi.
ankarada o kadar çok avm var ki.. hiç biri yerini dolduramaz.. en iyi gezmesi en zevkli avmdir.
içerisi ter kokan her yanı hınca hınç dolu avm. Bir panora değildir.
Milletin iki mağaza gezebilmek için birbirini tepelediği avm.
4 Mart - 27 Mart tarihleri arasında bal mumu heykel müzesini ziyaret edebileceğiniz Ankara'nın alışveriş merkezlerinden biridir.
Belkoair firmasında ankamal şeklinde telaffuz edilen alışveriş merkezi.
Bu ismi kim uydurduysa tam küfür edilecek bir isim.iki dakika Türk olun be.
3 sene Ankara'da okuduğum halde 1 kere bile uğramadığım yerdir.
Bir tek ben değilmişim bu saçma yere hiç gitmemiş olan.
işim oldu mu taaa nata vega'ya giderdim ama buraya hiç gitmedim.
28 yıldır ankara'da olmama rağmen hayatımda bir ke şaka lan şaka. sevgiliniz olsun bakın nasıl kolunuzdan tutup götürüyor.

bu arada optimum low. sincan pls.
bismillah

Ankaralılara yakışan bir avm ismi.
mal çağrışımı yapar, keşke ankamol adı verilseydi.
hiçbir şey almayıp sürü halinde gezen türbanlıların mekanı.
Ankara’da ilk avm kültürünü başlatan yer. ilk migros ismiyle açılan avm 2004 yılında ankamall ismini almıştır.
bir uctan bir uca 15 dkda yurudugunuz avm.

beni cok yoruyor.
F/p olarak Bir metromall değildir.
haftasonları hac kalabalığını aratmayan avm.
Tam bir kargaşa.

Ankara'da en güzel ve nezihi next level avm'dir.
1 kez gittim. Yeri olsun, kendisi olsun çok dandik.
Çıkışta da sırf vakit geçsin diye 1.5 saat otogara yürümüştüm buradan.
yeniden açılmasından sonra 3-4 kez gittiğim avm. daha öncesinde pek gitmezdim avm'ye. fark ettim ki güzel yerlermiş bu avm'ler.
Askerdeyken çarşı iznini geçirdigim avm. Kızılayda önce kahvaltımızı yapardık sonrasında metro ile ankamall a geçer. Girişteki starbucks ta kahvemizi içerdik sonra en üst kata geçip restorant bölümünde akşam yemeğimizi yiyip tekrardan metroya binip birliğimize teslim olurduk. Güzel zamanlardı özlüyorum o günlerimi. En azından kafam rahatmış o zamanlar.
Ünideyken gittiğimde bana çok çok çok büyük gelmişti ki hâlâ öyle geliyor. Aşırı büyük sadece bir katı baştan başa gezmek saatlerinizi alı. Acayip bir kaos var sürekli ama sineması güzeldi ondan gittik.
Çocukken çok giderdim o zaman adı migirostu. Sinemasında az film izlemedim.
burada takılan, takılmaktan keyif alan insanla muhabbetinizi gönül rahatlığıyla kesebilirsiniz.

ankara'da ne kadar keko varsa balık istifi doluşur, birbirini tepeleye tepeleye bok varmış gibi gezerler.
Hafta sonu otoparkında iki tur atıp hiç park yeri bulamadan eve döndüğüm avm olur kendileri.
güncel Önemli Başlıklar