bugün

Allah onu kahretsin misafiridir. Misafirden zaten oldum olası haz etmem. Ev haliyle, giyinmeden, duş almadan insan içine çıktığım görülmüş şey değildir.

Yakın zamanda bir akrabamızın düğünü var ve anneme elbise diktirecekleri için ikide bir geliyorlar. Kadın 3 kez model çıkarmış olmasına rağmen -bunun ne meşakkatli olduğunu bilen bilir- utanmadan fikir değiştirip tekrar tekrar geliyorlar.

Bizim ev de maşallah internet kafe gibi olduğu için çoluk çocuk da takılıyor peşine. Pazartesi günü sınavım var tuttum araba yarışı yapıyorum 1 saattir ya allah kahretsin hepinizin abv.

Dinlediğiniz için tşk.
(bkz: Aniden gelen misafir ve hazırlıksız yakalanma) durumu söz konusudur.

Alelacele bir sunum hazırlanmalıdır.

Evde derhal ohal ilan edilir görev dağılımı yapılır. Kurdeleler hazırlanmalı, dışardan bir şeyler alınmalı veya evde yapılmalıdır. hızlıca kurdelelenmeli, dantellenmelidir.
günlük yaşam türbülansı.
Çocuklu olanı insanı katil edebilir. Ulan 27 yaşında adamız hala çat diye bende bitem arkasaş ve kuzenler var. Aman bu nasılsa sap diyip sevgilileriyle ailesiyle bir sorun yaşayınca hemen bende bitiveriyorlar. Ulan bi dur amın evladı belki bir kızarkadaşım var? Bizim de bir mahremimiz olabilir dimi? Beni düşünmüyorsan kızı düşünsene.
yani bir de soyunup dökülmüşsen, ayağının birini orta sehpaya, diğerini pencereye doğru uzatmış, elinde kumanda, yarı uyukluyor, yarı tv seyrediyorsan,

işte tam o sırada aniden gelen misafir zor zanaat arkadaş.
Birinci dereceden akraban değilse * haber vermeden gelmeyecek arkadaş.
Akrabaysa hiç çekemediğim durumdur. pffff
Misafirdir, basimin ustunde yeri vardir, her zaman gelsin buyursun. misafir bereketiyle gelirmis.